• Pi. sep 22nd, 2023

Sviatok spoločenských tancov vo Zvolene

zvolensky-tanecny-parket
Sebastian Szöcz a Radka Podzámska získali v kategórii Deti I D prvé miesto. Foto: Ján Števonka.

Sviatok tanca aj tak by sa dala tanečná súťaž v spoločenskom tanci pod názvom Zvolenský tanečný parket, ktorá sa uskutočnila dňa 5.5.2012 vo Zvolene na IX.ZŠ na sídlisku Západ.

Táto medzinárodnú súťaž bola zorganizovaná pod hlavičkou TŠ Fáber Dance School

Viac info o súťaži ako aj viac fotografií a videí ako sa nachádzajú už tu v článku budú pridané už čoskoro (spracovanie fotografií potrebuje viac času).

Výsledky v jednotlivých kategóriách 

Junior I E – 1. Filip Ševčík a Lenka Procházková (Liptovské tanečné centrum L. Mikuláš), 2. Roman Markuss a Bernadett Szöcsová (Fáber dance Team Slovakia), 3. Tomandy Oliver a Dominika Gajdošová (TC Meteor Košice), 4. Oliver Berecz a Viktoria Žondová (TŠ Super Poprad), 5. Juraj Šašala a Roderika Roháková (TC Meteor Košice)

Junior II E – 1. Marek Kysel a Bianka Šniagerová (Fáber Dance Team Slovakia), 2. Erik Bošeľa a Alexandra Bošeľová (Fáber Dance Team Slovakia), 3. Oliver Tomondy a Dominika Gajdošová (TC Meteor Košice), 4. Juraj Šašala a Roderika Rohárová (TC Meteor Košice)

Deti I D1. Sebastian Szöcz a Radka Podzámska (TK Dansovia Bratislava), 2. Samuel Onderčo a Lenka Janigová (KTŠ Aknela pri PK OS SR Martin), 3. Kristóf Kis Tamás a Mária Nagyová (TŠK Viva Nové Zámky), 4. Marek Zumrik a Klárka Vyletelová (PegaFun Dance Group Martin

Deti II D Šandard – 1. Patrik Zigo a Michaela Rajčanová (TK Tím Martin), 2. Gabriel Korpás a Vanessa Murajdová (TŠK Junilev Levice), 3. Matúš Brieda a Katarína Berčiková (Fáber Dance Team Slovakia), 4. Lukáš Nahálka a Alexandra Šimšajová (TŠ Super Poprad)

Deti II D Latin – 1. Patrik Zigo a Michaela Rajčanová (TK Tím Martin), 2. Gabriel Korpás a Vanessa Murajdová (TŠK Junilev Levice), 3. Marek Peťko a Vanesa Šanková (Fáber Dance Team Slovakia), 4. Matúš Brieda a Katarína Berčíková (Fáber Dance Team Slovakia)

Dospelí A Latin – 1. Jaroslav Pospíšil a Tereza Sedláková (Česko), 2. Jozef Šajnar a Veronika Csemanová (Sun Dance Academy Martin), 3. Miklós Kurtyán a Katalin Tóth (Maďarsko), 4. Nikolaj Nowoswiat a Kamila Lichvarová (Poľsko), 5. Lukáš Záhorák a Ivana Faybíková (TŠK pri TŠ Soul Prešov), 6. Csaba Ádám a Martina Bobáľová (Dance Attack Lučenec)

Dospelí B Štandard – 1. Mikolaj Nowoswiat a Kamila Lichvárová (Polsko), 2. András Vight a Edina Szinyei (Maďarsko), 3. Daniel Tóth a Zuzana Povinská (TK Uni-Dance Bratislava), 4. Libor Benendikovič a Lenka Bachoríková (TK Welcome Trnava), 5. Juraj Pavličko a Dominika Refková (TŠ Super Poprad), 6. Dominik Mudrák a Miriama Dupľaková (TŠ Super Poprad)

Dospelí B Latin – 1. Róbert Farkas a Zsuzsanna Bálint (Maďarsko), 2. Bence Dulai a Dalma Luko (Maďarsko), 3. Dominik Melichárek a Vivien Benkö (TŠC TŠ Keller Nové Zámky), 4. Marek Gruber a Andrea Simanová (Fáber Dance Team Slovakia), 5. Daniel Tóth a Zuzana Povinská (TK Uni-Dance Bratislava), 6. Dominik Mudrák a Miriama Dupľaková (TŠ Super Poprad)

Dospelí C Štandard – 1. Bence Dulai a Dalma Luko (Maďarsko), 2. Gábor Buséter a Emese Bodnár (Maďarsko), 3. Tomáš Bubelíny a Silvia Dianová (KTŠ K-Dance Banská Bystrica), 4. Marek Hamran a Adriána Baloghová (TŠK Viva Nové Zámky), 5. Péter Balajti a Zsanett Putnóczki (Maďarsko), 6. Ondrej Kosturák a Barbora Urbanská (Interklub Bratislava), 7. Marcell Pásztor a Mariann Takács (Maďarsko)

Dospelí C Latin – 1. Daniel Didi a Zoja Didiová (Fáber Dance Team Slovakia), 2. Adam Chabada a Anežka Ďuricová (Sun Dance Academy Martin), 3. Kristóf Bánki a Adrienn Justyák (Maďarsko), 4. Bence Plósz a Zsófia Asszon (Maďarsko), 5. Máte Gulyás a Rgina Torba (Maďarsko), 6. Ádam Jánoczki a Helga Tóth (Maďarsko)

Dospelí D Štandard – 1. Daniel Didi a Zoja Didiová (Fáber Dance Team Slovakia), 2. Daniel Staš a VeronikaToporová (Sun Dance Academy Bratislava), 3. Marek Harasty a Silvia Štepkovská (TK Grácia Michalovce), 4. Lukáš Krnec a Veronika Čisláková (TC Meteor Košice), 5.Jozef Rácz a Bianka Ráczová (Dance Attack Lučenec), 6. Mário Kiss a Nicol Gramanich-Štromajer (Dance Attack Lučenec)

Dospelí D Latin – 1. Juraj Marcinek a Nikola Hrončeková (Dance Attack Lučenec), 2. Lukáš Kmec a Veronika Čisláková (TC Meteor Košice), 3. Miroslav Cibula a Barbora Fiľová (Fáber Dance Team Slovakia), 4. Daniel Staš a Veronika Toporová (Sun Dance Academy Bratislava), 5. Matúš Lukáč a Jana Sobeková Greta (KTŠ Kesel Bardejov), 6. Marek Harasty a Silvia Šlepkovská (TK Grácia Michalovce)

Videá – doporučujem použiť tlačidlo HD na videu (viac videí v priebehu dňa)

Tanečný blok 1. 

Tanečný blok 2.

Piráti z Karibiku – choreografia deti – vícemajstri SR

Choreografia dospelí – majstri SR

Glams – 

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri

Podobná téma