VI. Majstrovstvá SR v plážovom futbale 2012

futbal-plaz

Zdroj foto: http://orlik-zv.sk.

Turnaj v plážovom futbale sa uskutoční: 18.8.2012 Zvolen Športový areál ORLÍK

Účasť: Na turnaji môžu hrať zo Slovenska aj zahraničia. Hrá sa v mužskej kategórii, právo účasti majú muži nad 15 rokov /účastníci, ktorí nedovŕšili 18 rokov musia mať súhlas zákonného zástupcu/. Organizátor má právo na udelenie divokých kariet (na základe participácie partnerov podujatia). Družstvo tvoria min. 8 hráči vrátane brankára, max. hranica nie je limitovaná.


Systém: Hrací systém sa skladá z dvoch častí: 1) zápasy v skupinách a 2) zápasy v play-off. Počet družstiev v skupine bude 4, najlepšie 2 družstvá postupujú do play-off. V skupine hrá každý s každým jeden zápas. V play-off sa bude hrať vyraďovací pavúk. Minimálny počet zápasov pripadajúcich na 1 tím sú 3. Hrá sa 2 x 10 minút. Počet družstiev je limitovaný na 16 v rámci jednej kvalifikácie. Organizátor má právo na usporiadanie predzápasov – deň pred oficiálnym začiatkom kvalifikácie. Rozlosovanie tímov bude k dispozícii 2 dní pred začiatkom kvalifikácie na stránke http://www.orlik-zv.sk a zároveň bude zaslané na e-mailové adresy uvedené v registračnom formulári.

Prize money – odmeny: Prize money sa budú deliť po skončení finálového turnaja nasledovne: 1.miesto – 600,- eur a titul Majster Slovenska v plážovom futbale 2012, 2.miesto – 300,- eur a titul prvý vicemajster Slovenska v plážovom futbale, 3.miesto – 100,- eur a titul druhý vicemajster Slovenska v plážovom futbale. 4. – 12. miesto: vecné výhry od partnerov turnaja, ktoré sa budú udeľovať po vyhlásení výsledkov každej kvalifikácie. Organizátor uhradí každú finančnú výhru (Prize Money) po skončení turnaja v hotovosti.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.