Prázdniny s Europou SC Zvolen

Prázdniny s Europou 

Každú sobotu program pre malých a veľkých

Pre všetky malé aj veľké deti sme v našej EUROPE pripravili na každú sobotu až do konca prázdnin výborný program
 • Indiánsky deň: sobota 14.7.2012 o 14:00 hod - ukážky indijánskych súbojov, tancov zbraní, so skutočným indiánskym stanom tee-pee. Článok z tohto podujatia nájdete TU.
 • Teáter Komika: sobota 21.7.2012 o 14:00 hod - s klaunom a komikom Adriánom OhrádkomČlánok z tohto podujatia nájdete TU.
 • Veľká rodinka: sobota 28.7.2012 o 14:00 hod - Zábavná pouličná show - veselá veľká rodinka s nezbedným dieťaťom vo veľkom kočíku a na veľkej trojkolke sa vybrala do ulíc...
 • Nanuková Show: sobota 4.8.2012 o 14:00 hod - Nanuky a zase samé nanuky - to je to pravé sladké letné, osvieženie v originálnej letnej show pre všetky deti bez rozdielu veku, ich rodičov a hlavne pre všetky maškrtné jazýčky. S množstvom zábavy, smiechu, bláznovstiev, pesničiek a tancov.

 • Strýko Baltazár a jeho show: sobota 11.8.2012 o 14:00 hod – Strýko Baltazár je postavička, ktorá moderuje, zabáva, spieva známe svetové hity so zábavnými slovenskými textami. Spolu so svojimi pomocníkmi pripravia dobrú náladu a množstvo súťaží.
 • Pik & Nik: sobota 18.8.2012 o 14:00 hod – Pik a Nik sú vymyselníci všetkými masťami mazaní. Chcete vyhrať nejakú súťaž a nechcete sa pri tom nechať dobehnúť? Chcete sa smiať až Vám budú slzy tiecť? Tak neváhajte a vyskúšajte to s PikNikom. Humor, smiech, zábava a bláznovstvá, ktoré nemajú konca kraja.
  • O zatúlanom klaunovi: sobota 25.8.2012 o 14:00 hod – Bláznivá klauniáda pre deti aj dospelých. Predstavenie plné gagov, pesničiek, zábavných úloh, súťaží – s dvojicou Lulo a Lili.
  • Pirátska odysea: sobota 1.9.2012 o 14:00 hod – Jedinečná fantasy pre deti aj dospelých o putovaní dvoch večne stroskotaných pirátov na najzáhadnejšie ostrovy sveta. Ostrovy 4 metrových Kyklopov, Chodúľových Minotaurov, Bájnych obrovitánskych Sirén a medúz, Liliputánov i Bájnych morských veľhadov sa rozprestrú pred očami divákov, ktorí budú do strastiplného putovania aktívne zapojení. Pirátov a ich pirátsku odyseu odporúčajú desiati z jedenástich svetových Pirátologo.

  Zmena programu vyhradená! 

  Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru

  Pridaj komentár

  Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

  WordPress.com Logo

  Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

  Google photo

  Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

  Twitter picture

  Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

  Facebook photo

  Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

  Connecting to %s

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.