Pod Pustým hradom gólostroj Petržalčaniek

zhkm-zvolen-hc-petrzalka-hokej-23

V sobotu 19.10.2013 sa okrem iných športových podujatí  konal aj zápas 7. kola v 1. lige ženského hokeja, v ktorom sa proti sebe na ľadovej ploche postavili ŽHKm Zvolen a Hockey club Petržalka 2010.

V náročnom zápase mali jednoznačne navrch túto sezónu vynikajúco hrajúce Petržalčanky, ktoré jednoznačne dajú pocítiť svoju silu každému súperovi, s ktorým sa stretnú v zápase.

Bolo tomu tak i túto sobotu, keď sa našim ženám napriek ich veľkej snahe nedarilo poriadne vzdorovať súperkám. Po prvej tretine to bolo síce len 0:2, ale po druhej sme prehrávali vysoko 0:5. Posledná tretina už nepriniesla žiadne  ovocie pre nás, zato však sme ešte utŕžili ďalšie 4 góly v našej sieti a tak výsledok 0:9 je taký, aký je.

Ako zvyčajne Vám prinášame video a pár fotografií a treba dúfať, že najbližšie to už bude podstatne lepšie.