• Po. feb 6th, 2023

Natur trh ponúkne veľké priehrštie zábavy

natur-trh-dzezva-2014
Bohatá ponuka Natur trhu.

V sobotu 12. 04. 2014 sa stretnú najšikovnejšie ruky z regiónu na Natur trhu – Park zabudnutých susedov vo Zvolene na Tehelnej ulici (pred budovou Klemo).

Na tomto trhu sa budú prezentovať krásne prírodne výrobky a taktiež unikátne výtvarné  diela od rôznych umelcov.

Stánky sa začnú otvárať už o 10:00 až do 18:00, kde budete môcť vidieť ozaj netradičné, atypické a inšpiratívne výrobky, ale viac neprezradíme, lebo všetko ostatné bude prekvapením. Popri všetkom nám túto krásnu sobotu spríjemní hudobná kapela Abraka dub z Trnavy, ktorá sa venuje predovšetkým reggae a dub-u, a to všetko miešajú so slovenskou ľudovou a world music, takže o zábavu a nejaké tie tančeky bude postarané.

K videniu bude tiež Galéria na plote, kde si budete môcť poprezerať nejaké tie výtvarné dielka, výstava bude pestrá, takže budete mať na výber, čo obdivovať. Do programu sme sa rozhodli zaradiť aj Divadielko pre deti, ktoré začne o 11:00 a bude trvať až do 16:00. Predstavenie bude „ O včelej kráľovnej“ a najmenší si určite prídu na svoje a budú spokojní.

Svoje miesto v programe si nájdu aj Tvorivé dielničky, s ktorými začneme o 15:00 do 18:00. Spolu si tu oddýchneme pri spoločnom tvorení a nových nápadoch. Pre tých dobrodružných sme pripravili Maľovanie na tvár aj na chodník, ktoré začne o 10:00 a konči o 18:00. Detičky si budú môcť vybrať, čo budú chcieť mať namaľované na tvári, poprípade na akého svojho animovaného alebo akčného hrdinu sa chcú podobať.

Od 16:00 si účastníci podujatia, budú môcť prezrieť Vernisáž obrazov ukrajinských umelcov v Galérii na Tehelnej, uvidíme naozaj brilantné umelecké diela. Nakoniec od 17:00 do 19:00 je pripravený Gongový zvukový kúpeľ, tiež v Galérii na Tehelnej. Nechajte sa prekvapiť….

Na všetkých sa veľmi tešíme, dúfajme, že nám počasie bude priať a všetci spolu zažijeme krásne prežitý deň obohatený o nové zážitky a skúsenosti…….A samozrejme veľa veľa zábavy.

 

natur-trh-dzezva-2014

Článok:  Jozef Kováč

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri