• Ut. feb 7th, 2023

Letná Kinozáhrada 2014 v záhrade LDM Zvolen

kinozahrada-2014
Program – Kinozáhrada 2014.
Mesto Zvolen a Filmový klub Zvolen vás pozýva od 21 .8. do 24. 8. 2014 do záhrady lesníckeho a drevárskeho múzea na KINOZÁHRADU 2014.

Záhrada Lesníckeho a drevárskeho múzea Zvolen Začiatok predstavení od 21:00 Vstupné: 1 EUR

Predaj lístkov pri vstupe polhodinu pred predstavením. Vstup cez bránu Informačného centra – Námestie SNP 31. Všetky filmy sú premietané s dabingom. V prípade nepriaznivého počasia sa bude premietať vo veľkej sále Starej radnice.

21.8.2014 – Justin, malý veľký rytier

Justin, žije v kráľovstve, kde upadli do nemilosti. Aj napriek tomu je chlapcovým snom stať sa chrabrým rytierom, ako bol jeho dedko, ale otec Reginald si želá mať zo syna právnika, ako je on sám. Justin sa vydáva na dobrodružnú cestu, pričom bude musieť zachrániť kráľovstvo pred nebezpečnou armádou.

22.8.2014 – Hostiteľ

Na našej planéte sa usídlia neviditeľné parazity, ktoré po implantácii do ľudského tela môžu ovládať myseľ človeka. Melanie nešťastne padne do pazúrov parazitmi ovládnutých ľudí, ktorí jej do tela tiež implantujú jedného parazita. Kedže však parazit netuší, akú silu myseľ Melanie má, nepodarí sa jej ovládnuť ju. Adaptácia románu Stephenie Meyerovej.

23.8.2014 – Pozdrav zo spermobanky 

David v mladosti daroval veľké množstvo svojich spermií výmenou za peniaze. Vo svojej štyridsiatke zistí, že sa stal otcom viac než stovky detí. Mnohé z nich ho teraz túžia spoznať, on ich však nechce ani vidieť, inak by prišiel o svoju anonymitu. Podarí sa mu ostať v utajení, alebo bude jeho tajomstvo odhalené?

24.8.2014 – Tucker & Dale vs. ZLO

Skupina stredoškolákov sa vyberie kempovať do odľahlých lesov. Tu sa stretnú s dvoma čudnými dedinčanmi Tuckerom a Daelom. Ich podozrivé správanie si skupinka vysvetlí ako psychopatickú snahu všetkých do jedného ich pozabíjať. Zdá sa, že pokojné prázdniny Tuckera a Dalea prinesú nečakané krvavé a zábavné zvraty.

kinozahrada-2014

Článok: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri