XANTO team oslavoval 10 rokov

DSCF2133

XANTO team a ich trofeje. Foto: Juraj Plesník.

Pri príležitosti desiateho výročia založenia mužstva malého futbalu sa na ihrisku v Lieskovci zišli bývalí a súčasní hráči prvoligového XANTO teamu aj so svojimi vernými fanúšikmi. Doobeda sa odohral turnaj na umelej tráve medzi náhodne rozlosovanými zúčastnenými, ktorý vyhral samozrejme XANTO team. Po skončení boli odovzdané ceny nie len víťazom turnaja, ale aj hráčom, ktorí mali najväčší športový aj spoločenský prínos pre mužstvo. Menovite zakladatelia Igor Moravčík, Michal Macho, Martin Jurák a najmä Peter Vigoda, ktorý ako manažér dostal mužstvo z treťej ligy až do prvej a má najväčšiu zásluhu na jeho fungovaní.

Ocenení boli aj brankári Jaroslav Šlacký, Martin BarinkaPeter Kozárik, ktorí podržali mužstvo v najťažších chvíľach. Kamil Ondrejka, Peter Dúbravský, Peter Sekerka, ktorí svojou bojovnosťou rozhodovali zápasy a v neposlednom rade bratské dvojice Martin a Tomáš VigodovciMatej a Juraj Plesníkovci, ktorí sú srdcom a hlavou celého tímu.

Pri posedení sa zaspomínalo na časy, keď ešte ako Šarkani začínali na betónovom ihrisku na VII.ZŠ na Sekieri ako  aj na podujatia ako zvolenská zimná MY RELAX liga a ďalšie turnaje, ktorých sa zúčastnili. Napríklad medzinárodného turnaja Babylon cup v českej Jaroměři, kde v roku 2010 skončil XANTO team spomedzi 89 účastníkov na 15.mieste.

Celá oslava sa niesla dobrej atmosfére s vidinou osláv ďalších okrúhlych výročí.

Fotografie – Juraj Plesník

Článok a foto: Juraj Plesník

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.