• St. mar 29th, 2023

Charisma Café zažila primátorskú návštevu

vznch-charisma-cafe-2014
VZNCH. Foto: ZV-podujatia.

Poriadna porcia nielen rocku, ale i bluesu a ďalších hudobných štýlov a na pódiu štvorica neskutočných hudobníkov, ktorá svojou hudbou bavila všetkých prítomných.

Reč je o skupine VZNCH (Voľné združenie nezáväzného charakteru), ktorá vo Zvolene už dvakrát vystupovala a to počas Lesníckeho dňa v roku 2009 a v marci tohto roka v Charisma Café. V oboch prípadoch to bolo niečo neskutočné.

Keď sa po piatich mesiacoch objavila informácia, že bude opäť štvorica Peter Gogola (bicie), Matej Matvej (spev, gitara), Jozef Vinčús (gitara, fúkacia harmonika) a Jano (basa) vystupovať,  jednoducho sa nedalo odolať.

Repertoár kapely za  27 rokov čo je na scéne pozostáva z nepreberného množstva rôznych štýlov od šťavnatého rocku cez pochmúrne blues až po divoký rock´n´roll a obsahuje okrem autorských skladieb aj niekoľko klasických rockových kusov (Jimi Hendrix, Led Zeppelin, Status Quo,  Ike & Tina Turner) a veľa ďalších. 

Písať viac by bolo ako nosiť drevo do hory a tak ako zvyčajne Vám ponúkame aspoň jedno video z ich koncertu v Charisma Café.

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri