V auguste ožila šatňa Športového krasokorčuliarskeho klubu mesta Zvolen (ŠKK)

pretekarky-skk-zvolen-a-trenerka-jana-zrubecova

Pretekárky ŠKK Zvolen s trénerkou Janou Zrubecovou. Foto: Vlado Vlček.

TS: Krasokorčuliarky ale aj ich trénerky sa začali pripravovať na ľade na svoju v poradí už 6. súťažnú sezónu. Stabilizovaný tím kvalifikovaných tréneriek -Marcela VavrincováDáša Melicheríková, Dušana Lehocká a Kamila Peničková spolu s Janou Zrubecovou, ktorá je profesionálnou trénerkou, je zárukou, že výkonnosť pretekárok ŠKK bude aj túto sezónu stúpať. Krasokorčuliarky popri tréningoch na ľade absolvujú aj "suché" tréningy a taktiež balet, gymnastiku i tanec. Do súťaží Slovenského pohára (SP) sa v novej súťažnej sezóne zapoja naše krasokorčuliarky až v 6 vekových kategóriách. Klub má v pláne s nimi absolvovať aj preteky v zahraničí - Česko, Maďarsko, Rakúsko. Pre mimoriadne veľký záujem z minulej sezóny, keď kurzy základov korčuľovania u nás absolvovalo vyše 120 detí a 30 dospelých, sa klub rozhodol pre záujemcov tieto kurzy otvoriť aj tento rok. Talentované a vytrvalé deti budú mať možnosť postúpiť do našej kraso prípravky, prípadne prestúpiť k hokeju. Okrem kurzu základov korčuľovania, kraso prípravky a výkonnostného krasokorčuľovania bude ŠKK pokračovať aj kurzom korčuľovania pre dospelých.

O súťažných ale aj mimo súťažných aktivitách ŠKK sa budú mať možnosť naši priaznivci dočítať v klubovom bulletine vychádzajúcom už 4 rok a tiež na stránke www.krasozvolen.sk.

Všetky deti i dospelých, ktorí majú záujem o tento prekrásny i keď náročný šport, pozývame medzi nás. Prihlásiť sa môžete počas celého roku buď osobne cez tréningy ŠKK priamo na zimnom štadióne, alebo telefonicky, SMS prípadne e-mailom.

pretekarky-skk-zvolen-a-trenerka-jana-zrubecova

TS a foto: Vlado Vlček  ŠKK Zvolen

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: