• Ut. feb 7th, 2023

Fantastický jackpot v hre LOTO má svojho majiteľa

ByIMG_1979

sep 4, 2014 ,
pen
Výhra. Foto: ilustračné.

TS – Až polroka odolával jackpot v prvom ťahu hry LOTO. V stredu sa však situácia zmenila a na Slovensku pribudol nový milionár. „V stredajšom žrebovaní padol v prvom ťahu hry LOTO fantastický jackpot 1 976 694,67 eur. Vyhral ho hráč, ktorý uzatvoril stávku v Banskobystrickom kraji,“  informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe.

Ako ďalej hovorca uviedol, hráč sa spoľahol na vlastné čísla a stávku si predplatil. „Hráč si stavil na dva vlastné tipy – stĺpce a stávku si predplatil na dve žrebovania. Do hry tak vložil 2,80 eura.“ Čépe dodal, že ide o 7. jackpot, ktorý padol tento rok v hre LOTO. „Zároveň je to tretí jackpot v hre LOTO, ktorý v tomto roku prekonal hranicu milión eur.“

V hre LOTO môžete stále vyhrať milióny! Stačí, aby ste v hre LOTO uzavreli stávku, s ktorou sa už v nedeľu zúčastníte hry o SUPERjackpot 4 151 665,18 eura. „Uzavrite stávku s 10 tipmi – stĺpcami a priplaťte si doplnkovú hru JOKER. SUPERjackpotová výhra bude patriť tomu šťastlivcovi, ktorý bude mať na potvrdení o uzavretí stávky nielen všetkých šesť výherných čísel, ale súčasne bude mať zhodné aj posledné číslo v doplnkovej hre JOKER s vyžrebovanou jokerovou číslicou na poslednej pozícii.

Do hry o SUPERjackpot sa dostanú stávky uzavreté v zberniach, prostredníctvom internetu alebo cez SMS stávku. „Je na vás, akým spôsobom sa pokúsite využiť šancu v hre LOTO.  Lákavá výhra čaká na svojho majiteľa aj v druhom ťahu hry LOTO. „V druhom ťahu jackpot nepadol už takmer štyri mesiace. Za ten čas stihol narásť na úžasných 1 137 652,66 eura,“ dodal hovorca spoločnosti TIPOS.

Zdroj info: Tipos.sk