TJ Slávia TU Zvolen – 1. liga žien 2014/15

tj-slavia-tu-zvolen-mvk-detva-19

TJ Slávia TU Zvolen. Foto: ZV-podujatia.

V 1. lige žien je celkovo nachádza 8 volejbalových klubov, VO ŠK Slovan Rimavská Sobota, MŠK Kysucké Nové Mesto, Považská Bystrica, TJ Slávia TU Zvolen, VA Žilina, TJ Lokomotíva Čadca, VK Krupina a VŠK  Púchov Tu v tomto článku nájdete informácie nielen textového charakteru, ale aj vlastného autorského multimediálneho materiálu zo zápasov, ktoré budú uskutočnené. (domáce zápasy) Pokiaľ si chcete prečítať pár riadkov z ich prvého ročníka tak komplet článok nájdete TU

Tabuľka – priebežné poradie

11. kolo – sobota 10.1.2015 – Púchov

1. VK  PúchovTJ Slávia TU Zvolen 0:3 a 0:3

Po sviatkoch pokračovala v novom roku 2015 ďalšími zápasmi už 11. kola 1. ligy žien a naše baby išli na skusy do Púchova. V oboch zápasoch predviedli naše Slávistky, že právom patria na 1. miesto a tak aj tieto dva zápasy neboli výnimkou.

Po 11. kole ostávame na 1. mieste pred 2. VK Krupina s 5-bodovým náskokom a 3. je Rimavská Sobota, ktorá má stratu na 1. miesto 13. bodov a na 2. 8 bodov

Zostava Zvolen: Osvaldová (C), Poláčiková,Sásiková, Nociarová, Hríbiková, Boháčiková (Koscelanská, Chamulová, Ondrejmišková, Buljanová )

MŠK Kysucké Nové Mesto  – TJ Slávia TU Zvolen 3:2 a 2:3

Aj 6. kolo absolvovali naše Slávistky vonka a tentokrát hrali na palubovke Kysuckého Nového Mesta. Hrať s lídrom tabuľky bolo dosť náročné, ale naše baby hrali s chuťou a dostatočne potrápili svoje súperky. Oba zápasy sa rozhodli až v tajbrejkoch a deľba bola 1:1 alebo ak chcete 1. zápas 3:2 (-21, 17, -20, 19, 14) a 2. zápas 2:3 (-8, -16, 21, 15, -9)

Report o zápase nájdete na stránke klubu TJ Slávia

Zostava TJ Slávia TU: Osvaldová (C), Sásiková, Fridrichová, Nociarová, Hríbiková, Boháčiková ( Fridrichová, Ondrejmišková, Chamulová, Brjančinová, Koscelanská ) libero Trnavská

1. zápas: Kysucké Nové Mesto – Zvolen 3:2 (-21, 17, -20, 19, 14) a 2. zápas: Kysucké Nové Mesto  – Zvolen 2:3 (-8, -16, 21, 15, -9) za 120 minút

Ostatné výsledky zápasov 6. kola

• VO ŠK Slovan Rimavská Sobota – TJ Lokomotíva Čadca 3:2 a 3:0
  • TJ Považská Bystrica – 1. VK  Púchov 0:3 a 0:3
  • VA Žilina- VK Krupina 1:3 a 1:3

5. kolo – nedeľa 16.11.2014 – Čadca

TJ Lokomotíva ČadcaTJ Slávia TU Zvolen 1:3 (21, -22, -21, -22) a 1:3 (23, -13, -18, -22)

Zostava TJ Slávia TU: Osvaldová (C), Sásiková, Seidlová, Nociarová, Hríbiková, Boháčiková ( Fridrichová, Gazdíková, Chamulová ) libero Ondrejmišková

Ostatné výsledky zápasov 5. kola

• VA Žilina – MŠK Kysucké Nové Mesto 1:3 a 0:3
  • VK Krupina – TJ Považská Bystrica 3:3 a 3:0
  • 1. VK  Púchov – VO ŠK Slovan Rimavská Sobota 1:3 a 0:3

4. kolo – nedeľa 9.11.2014 – hala TU Zvolen

TJ Slávia TU Zvolen : 1. VK  Púchov  2:(17, -19, -25, 20, -14) a 3:(16, 22, 15)

Štvrté kolo sa hralo doma a naše Slávistky si to na palubovke rozdali s Púchovčankami. Tie však aj napriek tabuľkovému umiestnenie po 3. kole na 6. mieste sa po prvom sete prvého zápasu zmobilizovali a postupne parádnou hrou set za setom si vynútili tajbrejk. Aj napriek našej hernej prevahe sa po prvom zápase napokon radovali súperky.

Druhý zápas bol v opačnom garde a po 68. minútach bolo jasné, že tento zápas je náš v pomere 3:0.

Po štvrtom kole sú naše baby na peknom 3. mieste v tabuľke.

Zostava TJ Slávia TU: Osvaldová (C), Sásiková, Seidlová, Nociarová, Ondrejmišková, Tužinská ( Buljanová, Hríbiková, Gazdíková, Koscelanská, Brjančinová ) libero Boháčiková

Video – 1. zápas 2:3 – (TJ Slávia TU Zvolen v bielom)

tj-slavia-zvolen-vk-krupina-juniorky-3

V sobotu cestovali Slávistky do neďalekej Krupiny, kde narazili na silné a húževnaté súperky, ktoré si nechceli pripustiť tak ako náš prehrať čo i len jedne zápas.

Všetko podstatné o zápase nájdete aj na stránke klubu

Zostava TJ Slávia TU: Osvaldová (C), Chamulová, Seidlová, Nociarová, Hríbiková, Buljanová ( Boháčiková, Ondrejmišková, Koscelanská ) libero Trnavská

1. zápas: VK Krupina – TJ Slávia TU Zvolen 3:2 (18, -14, -18, 23, 15) za 54 minút a 2. zápas: VK Krupina – TJ Slávia TU Zvolen 2:3 (-22, 15, 18, 22, 13) za 55 minút

slavia-tu-zvolen-va-zilina

V nedeľu 19.10.2014 sa konal v hale TU dvojzápas v 1. lige vo volejbale žien a bol to prvý tohtosezónny domáci zápas našich dievčat.

Ich súperkami bol mladučký tím Žiliny, ktorý disponoval šikovnými vysokými hráčkami, prejavil sa veľký rozdiel v skúsenosti a zohratosti oboch tímov. Vyhrali sme zaslúžene, na budúci týždeň nás čaká dôležité derby o 1. miesto v tabuľke v Krupine.

Zostava – TJ Sávia TU Zvolen: Osvaldová (C), Sásiková, Seidlová, Nociarová, Hríbiková, Tužinská ( Buljanová, Volfová, Gazdíková ) liberá Boháčiková, Ondrejmišková

1. zápas: Zvolen – Žilina 3:0 (16, 9, 13) za 54 minút a 2. zápas: Zvolen – Žilina 3:0 (11, 20, 16) za 59 minút

Rozhodoval: Cicák a Diváci: 100

Po 2. kole je poradie nasledovné: – 2. VK Krupina a 3. VO ŠK Slovan Rimavská Sobota (viac vid tabuľka)

TJ Považská Bystrica – TJ Slávia TU Zvolen 0:3 a 0:3

V sobotu 11.10.2014 sa konalo 1. kolo vo volejbale žien a naše Slávistky cestovali do Považskej Bystrice.

Tu sa im podarilo fantastickou hrou zdolať svoje súperky v oboch zápasoch rovnako 0:3 a 0:3 a po prvom kole sú momentálne na čele tabuľky so 6-timi bodmi.

Zostava: Osvaldová (C), Sásiková, Seidlová, Nociarová, Hríbiková, Buljanová ( Boháčiková, Volfová ) libero Trnavská

Po 1. kole je poradie nasledovné: – 2. TJ Lokomotíva Čadca a 3. VK Krupina (viac vid tabuľka)