• Pi. sep 29th, 2023

Poď voliť, zmeníme naše mesto

Autor IMG_1979

nov 3, 2014 , ,
SONY DSC
Jaroslav Kolibík
  • Jaroslav Kolibík, 50 r., hasič-záchranár, Strana moderného Slovenska, volebný obvod číslo: 1 – Sekier, Záhonok, Lipovec, Môťová, Kráľová, osada Sekier.

Kandidát na poslanca MsZ číslo 17

Nechcem sľubovať prázdne reči a skončiť ako “ďalší poslanec”, ktorý keď potreboval voličov tak im sľuboval a následne po voľbách na nich zabudol. Chcem sa obyvateľom aj v budúcnosti s čistým svedomím pozrieť do očí. Chcem priniesť zmenu, novú politickú kultúru, kedy Vy budete presne vedieť, čo som pre Vás urobil, čo som podporil a navrhoval. Chcem byť aktívny poslanec, ktorý bude sledovať dianie a potreby nielen sídliska, ale aj celého mesta. Nekandidujem s úmyslom sa “zašiť ” do zastupiteľstva, ale riešiť Vaše, naše problémy v prospech všetkých,” Som jeden z Vás. “Chcem zlepšiť informovanosť o dianí v zastupiteľstve. Vás informujem a chcem informovať o všetkom či už prostredníctvom môjho webu, www.jaroslav-kolibik.com , sociálnych sietí alebo mailom, kde zároveň rád uvítam a budem reagovať na všetky

Vaše opodstatnené podnety a námety. Nie som členom žiadnej politickej strany. Kampaň si financujem samostatne z vlastných zdrojov, a tak nemám voči nikomu žiadne záväzky. V prípade zvolenia nebudem pozerať na stranícku príslušnosť, ale na názory, nápady, ktoré budú predovšetkým dobré pre naše sídlisko a mesto Zvolen.

O mne.

Zvolen je mojim rodným mestom. Som ženatý s Erikou  za slobodna Hámorská, mám dve dospelé detičky Lenku a Tomáša. Žijem tu a som na to hrdý. Som Zvolenčan a záleží mi na našom meste. Bez rodiny a športu nemôžem žiť. Mojim životným poslaním je pomáhať, zachraňovať ľudské životy, zvieratá a majetok Vás všetkých. Odkiaľ všetci utekajú, my tam prichádzame. Hasič záchranár je mojim povolaním. Popri práci sa venujem športu v pozícií trénera a organizátora. Do Zvolena som v roku 1999 a 2008 pritiahol i spolu s mojimi priateľmi dobrovoľníkmi zorganizovali Majstrovstvá sveta v hokejbale seniorov, žiakov a dorastu. 15 rokov som sa venoval hokejbalovej a florbalovej mládeži v meste, kde vyrástlo niekoľko Majstrov sveta a reprezentovali naše mesto Zvolen vo svete. Mojou prioritou je rodina, aktívny šport, bezpečnosť ľudí, čisté ovzdušie, ekonomický rast mesta Zvolen kultúrou a turizmom.

Od roku 2009 som trénerom Slovenskej hokejbalovej reprezentácie žien, kde sa im venujem dobrovoľne bez nároku na mzdu. Dievčatá som priviedol k titulu Majsteriek sveta v roku 2011 v Bratislave a dvom strieborným medailám 2009 v Plzni ( Česká republika) a 2013 Saint Johns (Canada).  Doma v poličke mám dve sošky ceny primátora mesta za úspešnú reprezentáciu mesta Zvolen.  Každú stredu a nedeľu si chodím zahrať futbal s perfektnou partiou z Môťovej a Sekiera. Po zápase chodíme rozoberať taktiku pod Vŕbu pri malom pivku. Už dosť, viac nenapíšem, lebo si budete o mne myslieť že som narcis a to nechcem. Chváliť sa nie je mojim životným štýlom, ano to nemám v povahe.


Všetko o Komunálnych voľbách nájdete v tomto článku a zároveň portál ZV-podujatia ponúka novým kandidátom na poslancov MsZ bezplatnú propagáciu vo forme 1 článku.

Viac info sa dozviete na zv-podujatia@live.com

SONY DSC