Popradčanky strelili na našom ľade desať gólov

zhkm-zvolen-hk-poprad-2014-hokej-4

Aj pred bránou Ppopradčaniek bolo neraz rušno. Foto: ZV-podujatia

Sobota 15.11.2014 okrem komunálnych volieb patrila aj viacerým iným podujatiam a jedným z nich bol aj ženský hokejový zápas. V 8. kole základnej časti si na ľade pod Pustým hradom prekrížili navzájom hokejky ŽHKm Zvolen - HK Poprad a už pred samotným zápasom bolo jasné, kto bude favoritom, ale ako to už za posledné zápasy býva, práve naše baby dokážu veľakrát prekvapiť. Na začiatku treba však povedať, že nášmu tímu chýbala v zápase, jedna z opôr a to hráčka hrajúca s číslom 18-násť Tatiana Ivanová.

Úvod zápasu začal pre naše baby veľmi zle, v priebehu troch minút inkasovali 3 góly, ktoré už hneď naznačili ostatný vývoj zápasu. Do konca prvej tretiny dostali v 16-tej minúte ešte jeden z hokejky maďarskej hráčky hrajúcej za Poprad Krisztiny Krivi.

V druhej tretine boli diváci svedkami len jedného gólu v našej bráne a to v 21. minúte z hokejky Jany Čulíkovej a stav bol 0:4.

Gólostroj Popradčaniek prišiel až v poslednej tretine a to v podobe piatich pukov do našej brány a tak po záverečnom hvizde svietilo na tabuli nelichotivé skóre 0:10.

Najbližšie idú naše baby dnes 17.11.2014 do Prešova a už 29.11.2014 privítajú u nás Hockey club Petržalka 2010 a na ten Vás už teraz všetkých pozývam.

Článok a foto: Ján Števonka.