• Ut. feb 7th, 2023

Slávistky sa s vervou pustili do líderiek tabuľky

ByIMG_1979

nov 30, 2014
slavia-zvolen-slovan-rimavska-sobota-1
TJ Slávia TU Zvolen v ružovom. Foto: ZV-podujatia

Po dvoch zápasoch odohraných  vonku sa v 7. kole opäť naše volejbalové prvoligistky TJ Slávia TU Zvolen predstavili pred divákmi na vlastnej palubovke a privítali tu momentálneho lídra tabuľky a to VO ŠK Slovan Rimavská Sobota.

V reči čísiel tabuliek boli tieto líderky pred týmto zápasom len o jednu výhru lepšie ako naše (10: 9) a bodovo to bolo 30:28. Ako sa povie, víťazstvo sa nezrodí bez boja, tak si to tieto dva kluby navzájom poriadne rozdali na palubovke.

Nakoľko sa naše Slávistky v tejto sezóne nestretli s dievčatami z Rimavskej Soboty, všetci boli zvedaví,  aký priebeh bude mať tento zápas a s akou vervou sa do súperiek pustia.

V divácky atraktívnom zápase sa veru bolo na čo pozerať a skoro plné hľadisko ( v prom zápase) povzbudzovalo naše hráčky a ťahalo ich takto dopredu. 

V prvom zápase to išlo v prvých dvoch setoch ako po masle, ale v treťom súperky si peknou hrou ďalší set. Tento si však už Slávistky nedali zobrať a vyhrali zápas 3:1.

V druhom zápase Slávisky nekompromisne a fantastickou hrou dali súperkám pocítiť, kto je tu je doma a s prehľadom vyhrali druhý zápas 3:0.

Po týchto dvoch zápasoch ich zosadili z čela tabuľky a po 7. kole sú naše baby TJ Slávia TU na krásnom 2. mieste za dievčatami VK Krupina.

Zostava TJ Slávia: Osvaldová (C), Sásiková, Boháčiková, Nociarová, Hríbiková, Tužinská ( Brjančinová,Ondrejmišková, Gazdíková ) libero Trnavská

Ostatné výsledky zápasov 7. kola

  • VK Krupina –  MŠK Kysucké Nové Mesto 3:0 a 3:1
  • 1. VK  Púchov – VA Žilina 3:1 a 3:1
  • TJ Lokomotíva Čadca – TJ Považská Bystrica 3:0 a 3:0 

Tabuľka

Video zostrih – TJ Slávia TU Zvolen v ružovom (zápas číslo 1.)

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri