Vianočný koncert navodil vianočnú atmosféru

komparz-vianocny-koncert

Foto: ZV-podujatia

Zažiť poriadny Vianočný koncert a pripomenúť si staré tradície o tom, ako sa voľakedy slávili Vianoce a Štedrý deň a ešte podstatne viac bolo možné v tretiu adventnú nedeľu 14.12.2014  v Občianskom centre na Západe. Hlavní protagonisti,  respektíve tímy, ktoré pozvali na podujatie pod názvom Vianočný koncert boli Klub dôchodcov č. 5 na sídlisku Západ a Občianske centrum OKO. V samotnom úvode sa predstavili žiaci IX. ZŠ v ucelenom bloku,  ktorom v hranej scénke predstavili to, ako voľakedy dávno prebiehali Vianočné sviatky a Štedrá večera a samozrejme neostalo len pri tom.

Po tomto vskutku pútavom príbehu sa k slovu, respektíve k  spevu dostali dôchodcovia, ktorých skupina si hovorí Hron a ktorí tu okrem spevu nielen na ľudovú nôtu ale aj s vianočnou tématikou ako i veršami všetkých prítomných dobre naladili.

Na samotný záver ich vystúpenia nemohla chýbať tradičná Tichá noc a tým toto vskutku pekné nedeľné podujatie sa dalo považovať za ukončené.

Ako inak aj tentokrát Vám ponúkame z tohto podujatia pár videí a fotografií a doporučujeme sledovať na Facebooku stránku Občianskeho centra OKO, kde nájdete vždy informácie o tom, čo u nich práve prebieha

Video

Spevokol Hron 

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.