• Ut. feb 7th, 2023

Lákavá marcová ponuka Komorného divadla JMP

ByIMG_1979

feb 18, 2015 , , ,
komorne-divadlo-marec-2015
Program na mesiac marec 2015

Marec je charakteristický aj tým, že konkrétne 21. pripadá na prvý jarný deň, bude MDŽ a skoro som zabudol napísať, že jeden komplex škôl bude oslavovať  síce nie v marci, ale už tento rok 10 rokov svojho života.

V meste Zvolen sa bude v tento mesiac konať nespočetné množstvo podujatí rôzneho druhu a už teraz sa dá povedať, že je sa na čo tešiť.

Poďme si teda bližšie priblížiť to, čo si na mesiac marec pripravilo PinkHarmonyAcademy. Okrem podujatí v ich komornom divadle budú počas mesiaca hosťovať vo Zvolenskom divadle Jozefa Gregora Tajovského.

V úvode mesiaca 4.3.2015 o 18:30 v DJGT bude Šansónový večer.

Nenechajte si ujsť toto hudobné vystúpenie, počas ktorého zaznejú zvučné skladby od šansónu až po súčasné popové piesne v podaní Jany Fiľovej, Blanky Zajíčkovej, Pavla Korduliaka a ďalších študentov konzervatória.

V marci bude aj MDŽ a práve tomuto Dňu žien bude venovaný koncert pod názvom Akordy v srdci ženy.

12.3.2015 sa môžete tešiť v komornom divadle na krásnu hudbu a výnimočný spev v podaní najšikovnejších študentov Konzervatória a Základnej umeleckej školy.

Takmer v polovici mesiaca, konkrétne 14.3.2015 od 10:00 hod. bude v koncertnej sále školy Konzultačný deň.

Pre všetkých talentovaných žiakov, športovcov alebo umelcov a ich rodičov sme si pripravili konzultačný deň s prezentáciou pre záujemcov. Cieľom tohto dňa je príprava záujemcov na talentové skúšky pod vedením profesionálnych pedagógov jednotlivých štúdijných odborov.

Zároveň počas dňa budú všetci oboznámení so študijným programom a s podmienkami talentových skúšok ako aj s prostredím škôl, v ktorých sa výučba realizuje.

Ku koncu mesiaca, konkrétne 18.3.2015 sa o 18:30 bude konať opäť v Divadle Jozefa Gregora Tajovského Gitarové soirée

V divadle sa budú rozliehať lahodné tóny akustických gitár v podobe pomalých, ale aj rezkých melodických piesní, s ktorými sa Vám predstavia študenti a pedagógovia hudobného odboru Konzervatória.

Tak toto by bola časť toho, čo ponúka na mesiac marec PinkHarmonyAcademy, ale vedzte, že to je len zlomok toho, čo bude možné vidieť, ostatné podujatia Vám budeme priebežne dopĺňať a včas Vás o nich informovať.

V tejto chvíli sa dá povedať, že je v príprave Muzikál Chicago a jeden Príbeh o nešťastnej láske, ale viac Vám už neprezradíme, nechajte sa prekvapiť.

gitarove-soiree

komorne-divadlo-marec-2015

Článok: Ján Števonka