Reklamy

Do Zvolena príde muzikant John Lowell

john-lowell-band

Plagát k podujatiu.

V jeden aprílový deň si budú opäť môcť prísť vychutnať všetci poriadnu porciu bluesgrassovej hudby na Starú radnicu, nakoľko vo štvrtok 23.4.2015 príde odohrať svoj koncert skupina skvelých hudobníkov - John Lowell Band z USA. Tento koncert je z radu koncertov, ktoré Richard Ciferský z Velvetagency už zorginozaval a dotiahol sem také mená ako Dale Ann Bradley & Steve Gulley, skupinu Fragment manželský pár WestWend a naposledy dvojicu skvelých hudobníkov – Johnny & Jeanette Williams so svojou sprievodnou kapelou. Tentokrát príde John Lowell Band so svojou sprievodnou kapelou v zložení
  • John Lowell - gitara, spev
  • Julie Elkins - banjo, spev
  • Tom Murphy - mandolina, spev
  • Thomas Kaerner - kontrabas
Koncert sa bude konať 23.4.2015 na Starej radnici so začiatkom o 19-tej hodine a vstupné je nadstavené na 7 eur v predpredaji a na mieste a v deň konania to bude už 10 eur.

John Lowell je jeden z tých vzácnych Triple Threat hudobníkov, ktorý prichádza zároveň ako spevák, gitarista a skladateľ. Jeho jasný, expresívny spev je dokonale skĺbený s jeho dokonalou tvorivou hrou na gitare.

Pôvodne bluegrassový gitarista, ktorý si vyžaduje vysoký stupeň zručnosti, rozšíril svoju sféru hudby, aby zahŕňala takmer akýkoľvek typ akustickej hudby. Koncertoval a nahrával na celom území Spojených štátov, Kanady a Európy. Potom, čo sa objavil na obálke Flatpicking Guitar Magazine, a zdieľal pódium s Garrison Keillor na jeho varietnej rozhlasovej show “A Prarie Home Companion”, John zaznamenal obrovský dopyt od hudobníkov a fanúšikov.

Video

john-lowell-band

Článok: Ján Števonka.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.