• Po. feb 6th, 2023

Jaroš, Kocianová ako aj Ďurica v marci budú robiť zábavu v Europe

adam-durica
Ťahákom mesiaca bude MDŽ a Adam Ďurica.

Marec, poberaj sa starec – aj to je jedna z pranostík tohto obdobia

Nuž, v marci sa to začína postupne všetko prebúdzať k životu, vtáčence začínajú spievať a snežienky v záhradách kvitnúť.

Tak či onak, v marci sa bude konať aj nespočetne veľa podujatí v meste Zvolen a jedným takým kultúrnym stánkom, čo v podstate stavaný ani na kultúru nebol je zvolenská Europa.

Nech sa teda páči, prehľad podujatí na mesiac marec v Europe.

Jedna z prvých marcových akcií bude 1. netradičná predajná výstava pod názvom Antik expo, kde okrem starožitností a zberateľských predmetov a kuriozít nájdete ešte nejedno prekvapenie.

Typickým dňom v tomto mesiaci je MDŽ a po minuloročnom Štefanovi Skrúcanom tentokrát príde a bude spievať podstatne mladšia krvná skupina a to konkrétne Adam Ďurica.

Dvakrát ročne bývajú aj módne prehliadky, ale tentokrát môžete očakávať niečo veľkolepejšie a to v podobe castingu svetoznámej agentúry pre mladé ženy a mužov a toto podujatie je pod názvom Elite model Look a bude ho moderovať Michaela Kocianová.

Deň veselých zúbkov netreba zvlášť predstavovať, veď už po tretí raz príde do Zvolena mediálne známa štvorica Miro Jaroš, Robo Papp a Zuzana a Monika Haasové.

K záveru mesiaca sa podujatie Veľkonočné trhy presunie do apríla a ako zvyčajne môžete očakávať remeselníkov a predajcov s tradičným sortimentom.

Tak toto bola taká skrátená verzia toho, čo si počas marca pripravilo toto obchodné centrum a pokiaľ pribudne niečo zaujímavé – o čom vôbec nepochybujem, tak Vás budeme o tom včas informovať.

elite-model-look

europa-zvolen-marec-2015