• Ut. feb 7th, 2023

Prezident Slovenskej republiky prevzal záštitu nad projektom Podporujem suseda

ByIMG_1979

mar 23, 2015
kiska-podporuje-suseda
Prezident Kiska Podporuje suseda.

V uplynulých mesiacoch si bolo možné všimnúť nielen na stránkach tohto portálu zvýšenú aktivitu v podobe článkov k projektu Podporujem suseda.

Podporujem suseda je dobrovoľný systém spolupráce obyvateľov našej krajiny so spoločným cieľom, vytvoriť lepšie podmienky pre život.

Za pár mesiacov fungovania a usilovnej práce, za ktorou stojí Ján Bezrouk s Ľudovítom Fiľatovom a s ich tímom, projekt poriadne narástol a o jeho kvalitách hovorí i to, že momentálne je už zapojených takmer 30 zvolenských podnikov.

Rozšírenie projektu nabralo v poslednom čase na obrátkach a v horizonte dní a týždňov budú prezentované ďalšie pribúdajúce aktivity, ale čo je najhlavnejšie a nesporne dôležité povedať je, že záštitu nad samotným projektom prevzal prezident SR J.E.p. Andrej Kiska.

„Pán prezident Andrej Kiska, si nás pravdepodobne poriadne preklepol. Myslím si, že je to len dobre, aby vedel o našom projekte a zároveň mu požehnal ako jeden s mentorov. Záštita pod jeho krídlami znamená pre projekt Podporujem suseda veľmi veľa, dúfam, že nás vo Zvolene čoskoro navštívi.“ hovorí Ján Bezrouk, ktorému bol list so šťastnou správou adresovaný.

Táto pozitívna správa, ktorá obletela Slovensko pridáva ten správny vietor do plachiet a ešte viac umocní projekt, ktorý je už od samého začiatku odborníkmi hodnotený ako najoriginálnejšie a zároveň veľmi efektívne riešenie pre lepšie Slovensko.

Tak či onak, už najbližšie Vám prinesieme aj ďalšie zaujímavé informácie priamo z kuchyne projektu.

Ostaňte teda naladení a Podporujte aj toho svojho suseda s nami.

kiska-podporuje-suseda

Podporujem suseda založili: Ján Bezrouk ako aj Ľudovít Filatov a všetko podstatné nájdete na stránke Podporujem suseda

Článok: Ján Števonka – úprava Ján Bezrouk