• Po. jan 30th, 2023

Všešportový complex namiesto Europy II

ByIMG_1979

apr 1, 2015
vsesportovy-komplex
Všešportový complex

Všešportový complex, v ktorom okrem ľadovej plochy a plavárne sa bude nachádzať aj wellness, ubytovacia časť a veľa ďalšieho by mal vyrásť na pozemkoch, kde mala pôvodne stáť II. etapa Europy.

O tejto veci sa dalo už niekde niečo zachytiť, ale vždy to bolo len také do vetra až do minulého týždňa, kedy sme do redakcie dostali @ od jedného týpka, čo vystupoval pod prezývkou Vedúci kolotoča.

Keby ten vedúci neposlal v prílohe pár opečiatkovaných dokumentov s podpismi najvyšších predstaviteľov mesta a meno neznámeho developera tak neuverím, ale toto bolo tak dôveryhodné, že uvažovať o podvrhu nebola ani reč.

Písal som mu naspäť, že odkiaľ to má, lebo toto už vôbec nie je sranda a ak mám pustiť info do sveta , tak sa potrebujem niečím oháňať a mať pár pádnych argumentov.

Odpoveď Vedúceho kolotoča

Patrím do hackerskej skupiny Anonymus a našim členom sa podarilo nabúrať mestský server a našli sme tam kopec dokumentov, z ktorých časť som poslal aj Vám.

Na začiatok som Vám poslal aspoň tieto informácie, ale vedzte, že to, čo sme tam ešte našli je len zrnko v mori a budete veľmi prekvapený, keď Vám pošleme informácie aj o ďalších veciach, ktoré sa objavia na verejnosti v najbližšom čase.

O čo vlastne ide?

Najzaujímavejšie na tom všetkom je to a pointa toho projektu je v tom, že developer chce rozobrať nedokončený betónový skelet na Barinách oproti Kauflandu a následne ho preniesť nákladnými vozidlami na voľnú plochu pred súčasnú Europu. Na nevyužitom pozemku to chce následne poskladať a v podstate potom dostavať to, čo bolo na Barinách nedostavané.

Poviete si, že je to absurdné, ale k dokumentom máme k dispozícii aj vizualizácie celého projektu a môžete si pozrieť aj na fotografii, že je to projekt s reálnymi kontúrami.

Tak či onak, v priebehu pár dní Vám prinesieme ďalšie informácie o tomto vskutku zaujímavom projekte.

vsesportovy-komplex