• Po. feb 6th, 2023

Viete, ktorá česká diva nastolila na Slovensku trend minisukní?

ByIMG_1979

máj 1, 2015
nada-urbankova
Naďa Urbánková. Foto: archív

TS: Nohy obnažovala, aj keď to nebolo vo vtedajšom režime vítané. Vedeli ste, že práve vďaka speváckej legende Nadi Urbánkovej sa slovenské devy odvážili vytiahnuť minisukne do ulíc? Sebavedomá speváčka vedela, že má na to ukázať svetu svoje prednosti a veru, nebála sa provokovať. “Vždy som bola dosť drzá a “hubatá”, až sa čudujem, že som z toho nemala veľké problémy,” prezradila sedemdesiatnička sama na seba.

20.5.2015 Zvolen 

Rebelka neostala len pri sukničkách, na svedomí má aj okuliarový boom. Kto by si nepamätal jej mušie “popolníky”. A predsa, na sexappeale jej to neubralo, práve naopak. Vedela, že sa treba odlíšiť! A armáda jej fanyniek tiež.

Ktovie, či sa v mini odváži aj na blížiacich sa koncertoch, veď jej rovesníčka Tina Turners predvádzaním nožičiek na pódiu veru problém nemá. Dvojmesačné turné po 20 slovenských mestách s trefným názvom Zlaté Dobré Časy začína už 11. mája v Košiciach. Viac informácii o koncertnej šnúre hviezd 70., 80. a 90. rokov česko-slovenskej scény nájdete na www.zlatedobrecasy.sk, predpredaj vstupeniek je spustený TU

Video upútavka

Krátka

7564265_orig

TS a foto: organizátor