• Ut. feb 7th, 2023

Hudobné večery, Rozprávková záhrada nielen o tom je júnová ponuka Pink Harmony

ByIMG_1979

jún 2, 2015 ,
rozpravkova-zahrada-2014-zvolen-5
Foto: ZV-podujatia

Mesiac jún ponúkne Zvolenčanom a nielen im množstvo zaujímavých podujatí, ktoré organizuje mesto Zvolen, ale aj ďalší organizátori, ktorí pôsobia na území mesta Zvolen.

Pravidelným organizátorom podujatí je aj PinkHarmony, ktoré vo svojom divadle Mieroslava Pinku uskutočňuje rôzne podujatia a veľakrát hosťuje aj  na iných pódiách.

V tento mesiac bude ich program pestrý.  Okrem divadelných predstavení sa budú konať aj 4  tzv. Hudobné večery v Cafe 4 you,  v ktorých bude účinkovať kapela PinkHarmony. Netreba mať však vôbec obavu, pokiaľ bude pekné počasie koncerty sa budú konať pred kaviarňou a vrelo ich odporúčame.

Samostatným podujatím bude Rozprávková záhrada, samozrejme pre všetky deti a ich rodičov a už teraz sa neviem dočkať,  aké prekvapenie si tentokrát pre návštevníkov pripravia. Samotné podujatie sa bude konať 20.6.2015 v záhrade, ktorá je súčasťou školy.

Viac info už nájdete na priložených plagátoch a samozrejme o každom podujatí  Vás budeme priebežne informovať.

Program

  • Hudobné večery – Cafe 4 you – 5, 12, 19, a 26.6.2015 vždy o 17-tej vid plagát
  • Rozprávková záhrada – 20.6.2015 –  Už tradične vás privítajú žiaci a pedagógovia na svojich čarovných stanovištiach, na ktorých sa niečo naučíte, niečo vyrobíte a keď vykonáte všetky rozprávkové činy, radi vám v Komornom divadle J. M. Pinku vyrozprávame „Ako išiel Kubo na skusy…“