• Pi. dec 1st, 2023

ZvoleNoviny máj 2015

Autor IMG_1979

jún 1, 2015 ,
obalka-noviny
.

Dobrý deň, milí Zvolenčania

Ak čítate tieto riadky, tak čítate článok v ktorom sa nachádza elektronická podoba prvého čísla nového Zvolenského časopisu ZvoleNoviny.

Momentálne síce ešte prebieha súťaž o názov pre tento zvolenský časopis alebo ak chcete mesačník, ktorý bude naplno vystihovať jeho skutočné poslanie. Tým poslaním je prezentácia kultúrno spoločenských podujatí, ktoré sa konali v meste Zvolen vždy za predchádzajúci mesiac.

V podstate to bude také zhrnutie toho, že tu vo Zvolene neskapal pes, ale predsa len to žije, len záleží aj od toho, odkiaľ dané informácie čerpáte.

Nakoľko hlavnými partnermi tohto projektu je OZ Priatelia Zvolenskej Kultúry a internetový portál ZV-podujatia, tak aj z tohto dôvodu sa tu nachádza čisto nekompromisne autorská tvorba práve už zmieňovaného portálu ZV-podujatia.

Nechcem, aby časopis dostal nálepku TS (Tlačových správ) alebo nebodaj hlásna trúba Zvolena, tak ako je to možné pozorovať na iných portáloch, stavať svoju popularitu na tomto materiáli a v podstate nepohnúť prstom, akurát použiť techniku Copy and Paste, to by bolo už proti našej prvotnej filozofii prinášať autorský materiál a takú tu našu nezávislosť a suverenitu.  

To by bolo priatelia tak na úvod všetko, ak máte niečo, by ste chceli odkázať redakcii, či už v dobrom alebo zlom, nejakú myšlienku, nápad a podobne, poprípade návrh na možnú spoluprácu, tak sa tomu nebránime a budeme to prehodnocovať.

Ak máte teda niečo, tak smelo píšte na zvolenoviny@outlook.sk

Príjemné listovanie praje redakcia