V rozprávkovej záhrade bolo rozprávkovo dobre

rozpravkova-zahrada-2015-zvolen -26

Po zábave padla vhod opekačka. Foto: ZV-podujtia

Zabudnúť na celotýždňový stres, chaos a čo ja viem čo všetko, zobrať svoju ratolesť a príjemne v sobotu zrelaxovať. Toto všetko a podstatne viac sa dalo na jednom super podujatí s názvom Rozprávková záhrada, ktorá sa konala ako inak v záhrade Divadla Jozefa Mieroslavova Pinku v sobotu 20.6.2015. Všetko sa už tradične držalo v rozprávkovom duchu a deti si rozhodne prišli na svoje. Nebola núdza o tvorivé dielničky, športové aktivity, hru na hudobný nástroj a dalo sa aj odfotiť  s princeznou alebo kráľom. Kto po náročnom absolvovaní všetkých týchto disciplín nebodaj  vyhladol,  nebol problém si upiecť pekne nad ohníkom špekačku a komu vyschlo v hrdle, tak ani s tým nebol problém.

O zábavu na jednotlivých stanovištiach sa starali študenti a pedagógovia Pink Harmony a okrem samotného programu Vám tu vysvetlili všetko o tom, čo ponúka štúdium na danej škole.

Počas trvania podujatia v troch kolách sa konalo v Divadelnej sále Mieroslava Pinu nielen pre deti vskutku perfektne zvládnuté predstavenie pod názvom Ako šiel Kubo na skusy. V tejto rozprávke hrali študenti 1. ročníka Pink Harmony a bolo to jedno fantastické predstavenie.

Aby sa nezabudlo, okrem zábavy znela hudba ba i spev a to neraz pekne na ľudovú nôtu a po každom kole divadelného predstavenia sa losovala tombola,  v ktorej boli zaujímavé ceny.

Ďalšia Rozprávková záhrada je za nami a rozhodne to bolo super, trošku odreagovania dozaista prišlo vhod.

Fotografie

Článok a foto: Ján Števonka

 

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: