• Ut. mar 21st, 2023

V Rezidencii Hron sa konal fantastický DOD

ts-wanted-rezidencia-hron-18
TŠ Wanted. Foto: ZV-podujatia

Plno zábavy, súťaž, obhliadka a celkovo úplne, že v pohode.

Veľa Zvolenčanov dozaista pozná bytový komplex, ktorý vyrástol pri ceste smerom na sídlisko Západ pri tyčinkárni DRU.

Tento komplex v podstate troch budov spojených kvázi v jednu má názov Rezidencia Hron. Napriek tomu, že tento komplex sa v úvode popasoval ako sa povie s pôrodnými bolesťami, tak sa nakoniec všetko na dobré obrátilo a podarilo sa to dostavať. Počet predaných bytov nie je možno podľa predstáv kompetentných,  ale prečo tomu tak je, neriešim.

27.6.2015 sa konalo práve v priestoroch pred týmto komplexom super podujatie,  tzv. DOD s bohatým programom.

Okrem vystúpení rôznych interpretov na pódiu si bolo možné zasúťažiť a to tak, že si bolo treba vyzdvihnúť súťažný plánik, snažiť sa nájsť miesta, ktoré boli označené na hracej karte. Na daných miestach po absolvovaní jednoduchej úlohy ste dostali pečiatku. Po absolvovaní všetkých stanovíšť bolo treba doniesť hrací plán do cieľa a po kontrole si prevziať odmenu.

Táto súťaž prebiehala počas trvania celej akcie a medzitým si mohol človek užiť aj program na pódiu.

Program pozostával z viacerých vystúpení, na začiatku bola prezentovaná zaujímavá rozprávka. Následne predstavili svoj tanečný um zverenci TŠ Štefana Chleba Wanted, ktorí tu v niekoľkých tanečných choreografiách predviedli naozaj skvelé čísla.

Prekvapením bolo vystúpenie rapera Kelsa, ktorý v svojej improvizácii pospájal riadne veci, ktoré mali hlavu aj pätu a možno neraz to bolo tvrdé, ale inak absolútne v pohode. Na pódiu mu pomáhali tanečníci z Wanted.

Na záver prišiel kúzelník Ivan, ktorý predviedol tradične netradičné veci.

Aby sa nezabudlo,  tak ešte sa treba zmieniť o dvojici maskotov  Kopko a Svetluška z hotela Sitno. Palec hore   dávam za Kopka, ktorý fakt, že robil zábavu, ale ani Svetluška nebola na zahodenie.

Viac už ozaj netreba a nech sa páči foto:

Video

Fotografie

Článok a foto: Ján Števonka