• So. jan 28th, 2023

Continental získal zlaté ocenenie od spoločnosti Jaguar Land Rover

ByIMG_1979

júl 25, 2015 , , ,
continental-zvolen
Continental. Zroj foto: GFI

TS: Závod medzinárodného dodávateľa v oblasti automobilového priemyslu koncernu Continental vo Zvolene  získal zlaté ocenenie za najlepšieho dodávateľa “Supplier Excellence Award” od spoločnosti Jaguar Land Rover za brzdové strmene modelov Jaguar XF, XJ a F. “Veľmi sa z tejto ceny tešíme. Toto ocenenenie nás záväzuje, aby sme sa aj naďalej vytrvalo  snažili a  s dôrazom na kvalitu pracovali   na udržaní si excelentnosti”, povedal Andreas Heinisch, riaditeľ závodu vo Zvolene, na dnešnom ceremoniáli pri  preberaní tejto ceny.

Jaguar Land Rover udelil cenu za najlepších dodávateľov “Supplier Excellence Award” svojim desiatim najlepším dodávateľom. Týmto ocenením zdôraznil, akú dôležitú úlohu zohrávajú dodávatelia, a aké dôležité sú bezchybné procesy. Cena bola udelená jednotlivým závodom a výrobným jednotkám za dodávky načas, neustálu kvalitu, akreditáciu podľa medzinárodných noriem a flexibilitu pri uspokojovaní  potrieb vývoja.

Desať víťazov ceny za najlepšieho dodávateľa “Supplier Excellence Award” sú príkladom toho, akou vysokou mierou prispievajú dodávatelia k posilneniu značky. Jaguar Land Rover sa rozhodol udeliť toto ocenenie priamo jednotlivým dodávateľom ako uznanie ich úzkej a korektnej spolupráce, založenej na princípoch integrity a dôvery.

Continental vyvíja inteligentné technológie pre prepravu osôb a tovarov. Ako spoľahlivý partner, medzinárodný dodávateľ pre automobilový priemysel, výrobca pneumatík  a  partner v oblasti priemyslu poskytuje trvale udržateľné, bezpečné, pohodlné, individuálne a cenovo dostupné riešenia. V roku 2014 dosiahla spoločnosť so svojimi piatimi divíziami Chassis & Safety, Interior, Powertrain, Tire and ContiTech obrat vo výške cca 34.5 miliárd €. Continental v súčasnosti celosvetovo zamestnáva približne 200.000 ľudí v 53 krajinách.

Divízia Chassis & Safety vyvíja a vyrába integrované technológie aktívnej a pasívnej bezpečnosti jazdy, ako aj produkty, ktoré podporujú dynamiku vozidla. Produktové portfólio siaha od systémov  elektronických a hydraulických bŕzd a  ich riadenia a systémov riadenia podvozku, cez  senzory, pokročilé asistenčné systémy, elektroniku a senzoriku airbagov, ako aj systémy elektronického vzruchového odpruženia, až po systémy ostrekovačov čelného skla a trysky pre čistenie svetlometov. Pozornosť sa zameriava na vysokú úroveň spôsobilosti systémov a súčinnosť jednotlivých komponentov. Tieto produkty a systémové funkcie sú vyvíjané v zmysle pôsobenia reťazca SensePlanAct a vytvárajú tak základ pre automatizované riadenie. Divízia Chassis & Safety celosvetovo zamestnáva viac ako 38.000 ľudí a v roku 2014 dosiahla obrat vo výške približne 7,5 miliárd € .

TS: Continental Zvolen – Ľubica Časnochová