• Ut. feb 7th, 2023

„Zvolenčan“ preveril zdatnosť všetkých súťažiacich

timea-trajtelova-2
Timea Trajteľová (MS a Európy v bikini fitness). Foto: ZV-podujatia

Dať si poriadne do tela a ukázať všetkým, že nepatríte ešte do starého železa, vidieť v akcii pekné dievčatá a fitness a podstatne viac sa dalo v horúcu letnú slnečnú sobotu 22.8.2015 vo Fun zóne.

Tu v priestoroch tejto zóny sa totižto konalo športové  podujatie silového charakteru pod názvom „Zvolenčan“.

Samotné podujatie sa konalo pod garantkou súťaže Timey Trajteľovej (MS a Európy v bikini fitness), organizátora podujatia Rege – Centra Zvolen a ruku k dielu priložilo aj mesto Zvolen.

Ako už bolo spomenuté, jednalo sa o súťaž v kategórii mužov aj žien a všetko sa to začalo tesne po 10-tej prvým z troch súťažných workaut-ou  a muži mali súťažné workaut-y do značnej miery sťažené.

Počas silovej súťaže  na spestrenie zarepoval vo vtipnom duchu reper Kelso, ktorého pozná nejeden Zvolenčan a prednedávnom ho bolo možné vidieť na slávnotnom otvorení  jedného bytového komplexu.

Samostatnou časťou na druhej časti Fun zóny prebiehali na ukážku nielen súťažné fitness zostavy členiek klubu zo športovo-tanečného klubu B-Star. Okrem týchto nádejných mladých slečien, o ktorých budeme ešte rozhodne počuť prišli sem aj o svojich plánoch do budúcna porozprávať  Timea Trajteľová (MS a Európy v bikini fitness) a Tatiana Kožuchová (IFBB Fitness) a neskôr sa k nim pridala Monika Rosenbergerová.

Obe nielenže povedali pár slov, predviedli sa aj tu v zelenej zóne v plnej kráse a to tak,  že Tatiana Kožuchová predviedla divákom svoju najnovšiu fitness choreografiu,  s ktorou bude už onedlho súťažiť.

Timea Trajteľová sa zas predviedla v tom, v  čom  je ona ako sa povie doma a to bikini fitness a po pár sekundách sa nejednému divákovi doslova zatajil dych.

Po vzájomných predstaveniach sa práve skončili súťažné disciplíny a tak sa mohlo prejsť k vyhláseniu výsledkov.

Z každej kategórie boli vyhodnotení prví traja a rozdelili si ceny v podobe kreditov do Rege Centra v celkovej hodnote 190 €, konkrétne v pomere 100, 60, a 30 €.

Záverom treba povedať, že aj podľa slov organizátora sa bude v tradícii organizovania podobných súťaží pokračovať.

Ako to dopadlo:

Muži

  1. Peter Polónyi
  2. Richard Tomčík
  3. Ivan Koctúr

Ženy

  1. Michaela Imrichová
  2. Emília Bartošová
  3. Gabriela Michalčáková

Video

Timea Trajteľová – predstavenie samej seba

Natália Polcová (konečné 5. miesto) – ukážka 1. workaut-u pre ilustráciu

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka.