• So. mar 25th, 2023

V OC OKO sa konala veľká burza detského oblečenia

burza-oblecenia-oko-zvolen
Foto: ZV-podujatia

Prvýkrát bola malá, teraz bola rozhodne veľká, plná všakovakého oblečenia a nielen toho a k tomu aj o deťúrence bolo postarané.

Reč je o ďalšej, v poradí druhej burze detského oblečenia, ktorá sa konala v sobotu 7.11.2015 v priestoroch OC OKO na sídlisku Západ a zorganizovalo ju Materské centrum Rodinka.

Dozaista to pozná každá mamička na materskej. Dieťa rastie, do peňaženky hlboko, tak prečo nevyužiť možnosť kúpiť oblečenie za čo najlepšiu cenu.   

Práve o tom bola burza detského oblečenia, na ktorej bolo veľa predávajúcich a premlelo sa tam hlavne vela žien, ktoré hľadali to, či ono, čo by sa im hodilo. Rozhodne však bolo z čoho vyberať, veď v tomto ročnom období bolo potrebné zaobstarať pre svoju ratolesť už aj zimné oblečenie, topánky a podobne.

Súčasťou OC je aj herňa MC Rodinka a aj táto bola počas burzy k dispozícii a deti predávajúcich, či kupujúcich si tam mohli spestriť čas spoločnou hrou.

Ďalšie super podujatie je ukončené a veru, kiežby bolo viacej podujatí, ktoré takto zaplnia a oživia centrum OKO na Západe.

Fotografie

Článok a foto: Ján Števonka