Zvolenské juniorky ťahali za kratší koniec proti Košičankám

bk-zvolen_cbk-kosice-21

Rozskok na úvod zápasu. Foto: ZV-podujatia.

Basketbalový zápas 13. kola sa odohral v sobotu 12.12.2015 v športovej hale na sídlisku Západ. Do tohto odvetného zápasu prišli do Zvolena dievčatá z východu Slovenska a to konkrétne juniorky z klubu CBK Košice. U nich naše dievčatá v 3. kole prehrali 64:52 a dalo sa teda očakávať, že toto bude vskutku zaujímavý a napínavý zápas. Začiatok zápasu sa niesol vo vyrovnanom duchu, ale bolo vidieť, že košické dievčatá majú mierne navrch, ale aj viac toho v tejto štvrtine kazili 14:17

V druhej štvrtine aj po dohovore trénera začali Východniarky hrať svoju hru s aktívnou obranou,   uchmatnutím lopty, rýchlym protiútokom a následným hodením do nášho koša 18:36

Po prestávke to boli opäť košické baby, ktoré nepustili naše hráčky k rozvinutiu hry a tie sa len ťažko dokázali v hre presadiť, aj keď na to mali. Nedokázali nájsť spôsob na dobre hrajúce súperky 28:45.

V poslednej štvrtine si už hosťujúce hráčky boli isté víťazstvom a tak jemne poľavili vo svojej aktivite. Tento moment využili naše hráčky a podarilo sa im hodiť pár pekných košov. Vo zvyšku zápasu si víťazstvo  nenechali ujsť a s 23 bodovým náskokom vyhrali tento zápas 36:59

Video

Fotografie

Článok, foto a video: Ján Števonka.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.