Sedmička priniesla šťastie Školskému plesu na Západe

skolsky-ples-2016-zvolen-5

Slávnostné otvorenie plesu. Foto: ZV-podujatia.

Už je to veru siedmykrát, čo sa v priestoroch školskej jedálne konal ples, ktorý každý rok  zdvihol o nejaký ten pomyselný kus latku vyššie, čo sa týka kvality a nebolo tomu ani  tentokrát inak. Jedno však treba v úvode povedať. Ples sa nemusel vôbec konať a to hlavne kvôli zmene všeobecne záväzného nariadenia mesta,  nakoľko prvá výnimka pre tento ples bola zamietnutá, ale potom našťastie sa ľady pohli a ples sa napokon dostal zelenú.

Motto tohto plesu bolo:

Urobíme všetko preto,  aby to dobre vyšlo, lebo sedmička je šťastné číslo. Toto motto ako aj tie z predchádzajúcich ročníkov vymyslela práve pre túto príležitosť riaditeľka základnej školy.

Plesom sprevádzal Igor Kočiš, ale na úvod prišli pred hostí pekne vycifrované žiačky tunajšej školy Natália (v červenom) a Zuzka, ktoré prítomných previedli ďalšou častou programu. V tomto bloku sa predstavili v hudobnom vystúpení žiaci 7.C Jakub a Martin Chudíkovci, po ktorých sa blysla fitneska Emma Čábyová, ktorá je žiačkou 5.A a na záver,  nakoľko sa pred nedávnom konal na škole venčekový ples, tak žiaci tu všetkým predviedli v jednom tanečnom bloku práve ukážku z týchto tancov.

Po tomto úvode a vystúpení  živej kapely L.U.S.K. sa konalo otvorenie plesu.

Na parkete sa vedľa Igora Kočiša postavila riaditeľka školy Mgr. Ľubica Tomčíková, ktorá po pár vetách prizvala k sebe ďalších vzácnych hostí a to Mgr. Miroslava Marcinka (MsÚ-vedúci odboru školstva Zvolen) a Mgr. Alžbetu Staníkovú (poslankyňa MsZ  Zvolen). Po pár slovách pána Marcinka a obligátneho spoločného štrngnutia a prípitku sa dal považovať tento ples za otvorený.

Otvorenie Školského plesu

Po prvom tanci, ktorým bol už tradične valčík, pokračoval program niekoľkými tanečnými kolami a medzi tým predviedol opäť neskutočné tanečné číslo tanečný pár Denisa a Maroš.

Tak ako minulý rok, aj teraz rozprúdil Juraj Fáber neskutočnú zábavu. Najskôr dva páry jeho zverencov zatancovali zopár super tančekov a po nich si už Juraj Fáber zobral na paškál všetkých prítomných a začal s nimi hromadne nacvičovať niekoľko druhov tanca. Bolo až neskutočné sledovať, ako dokáže Juraj Fáber rozprúdiť zábavu.

Samostatnou kapitolou bolo v dvoch kolách losovanie tomboly, ktorej cien bolo tentoraz  viac ako 80 a samozrejme nechýbala cena upratovačiek a riaditeľky školy.

Tak a to je záver reportu o ďalšom, v poradí už 7. plese, ktorý bol neskutočný, plný bohatého programu, fantastického jedla a parádnej atmosféry. Rozhodne treba celému realizačnému tímu poďakovať za zvládnutie tohto plesu a dúfam, že sa o rok stretneme pri čísle 8.

Fotografie

Článok, foto a video: J. Števonka.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.