Nemocnica Zvolen vynovila nadštandardné izby na detskom oddelení

sopkova-mojzisova-simonko

(zľava): malý Šimonko, MUDr. Daniela Sopková, lekárka detského oddelenia a Mgr. Katarína Mojžišová, sestra detského oddelenia.

TS: Na novinku sa môžu tešiť najmenší pacienti Nemocnice Zvolen, člen skupiny AGEL,  ktorá má od dnes, 31. marca 2016, vynovené nadštandardné izby na detskom oddelení. Detskí pacienti oddelenia získali vo vynovených priestoroch väčší komfort, veselšie, modernejšie a útulnejšie prostredie.

 V rámci modernizácie 3 nadštandardných izieb, boli vymenené detské postieľky, postele pre dospelých, skrine, komody a stolíky. Izby sú zariadené detskou postieľkou, posteľou pre sprevádzajúcu osobu, farebným nábytkom a samozrejmosťou je aj možnosť Wi-fi pripojenia na internet. „Nové zariadenie nadštandardných detských izieb bolo nutnosťou, keďže mali len minimálne a staré zariadenie, nakúpili sme moderný, veselý nábytok a izby nanovo zariadili. Sú tak príjemnejšie pre pacientov ako aj ich rodičov“,  uviedol riaditeľ nemocnice MUDr. Jozef Botka s tým, že v najbližšom čase pribudnú na izby ešte nové televízory a chladničky.

 Detské oddelenie má 17 lôžok, kde je momentálne hospitalizovaných 16 pacientov od batoliat po teenagerov do 18 rokov.  Naším mottom a dlhodobým cieľom je vybudovanie modernej nemocnice s kvalitnou zdravotnou starostlivosťou a empatickým prístupom, pričom príjemné prostredie pre pacientov je toho neoddeliteľnou súčasťou“, dodal riaditeľ nemocnice MUDr. Jozef Botka.

Fotografie

TS a foto: Mgr. Marta Csergeová, tlačová hovorkyňa AGEL SK a.s.

1 Comment on Nemocnica Zvolen vynovila nadštandardné izby na detskom oddelení

  1. Mňa by len zaujímalo či bola aj ples z izby odstránená?nakoľko som tam ležala s dieťaťom a bola som nemilo prekvapená že za toľko peňazi spime v plesnivej izbe nábytok krásny ale to nieje všetko.

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: