• Ut. máj 30th, 2023

Europa SC zažila prehliadku módnych trendov pre jar-leto 2016

modna-show_2016_jar-leto-34
Foto: ZV-podujatia

V sobotný aprílový predvečer dňa 23.4.2016 sa od 16-tej hodiny začala vo Zvolenskom nákupnom centre Europa SC doslova veľkolepá akcia v podobe ďalšej módnej prehliadky najnovších módnych trendov v oblečení a odevného sortimentu predajní Europa SC Zvolen, pod názvom Módna show jar – leto 2016.

Samotnú akciu ako po ostatný raz zorganizovala Europa SC Zvolen pod hlavičkou modelingovej agentúry FashionWorld Management z Banskej Bystrice, ktorá sem zároveň prišla so svojím tímom modeliek a modelov.

Predvádzané dámske aj pánske outfity na slávnostné chvíle, bežné nosenie, športové oblečenie, ktoré mali modely a modelky počas tejto akcie na sebe pochádzali z obchodov nákupného centra Europa SC.

V rámci podujatia prebiehalo aj niekoľko súťaží o nákupné poukážky a stačilo naozaj len málo, mať čo najpresnejší odhad toho, za akú sumu má daná modelka outfit na sebe.

Okrem samotnej prehliadky prišla prezentovať so svojimi zverencami Zuzana Niščáková (Zuzana Dance) najbližšiu športovo zameranú akciu, ktorá sa bude konať už najbližšiu sobotu 30.4.2016 po 16-tej pod názvom EUROPA F.R.E.S.H. CUP na 2 poschodí obchodného centra

Fotografie

Článok a foto: J. Števonka