Príďte na zámok a vaša ratolesť bude za dobré vysvedčko odmenené

co-mi-kvety-naratali-plagat TS: Čo mi kvety natárali Zvolenský zámok, 2. júl 2016 / 15.00  Oddelenie galerijnej pedagogiky SNG Zvolenský zámok, pripravuje pre svojich návštevníkov animačné programy, ktoré sa špecializujú na všetky vekové kategórie návštevníkov. Okrem školských skupín a širokej verejnosti, prinášame aj programy pre rodiny s deťmi, ktoré podporujú komunitné stretávanie v netradičnom prostredí umeleckej galérie.

Začiatkom letných prázdnin Slovenská národná galéria Zvolenský zámok, pripravila pre deti  program s názvom Čo mi kvety natárali. Deti a ich rodičov čaká tvorivé popoludnie v expozícii Európskeho maliarstva 16. až 19. storočia a výtvarnom ateliéri. Kvety sa nám môžu páčiť, ale majú aj iný zmysel?  V prvej časti programu, si deti vypočujú príbeh o klinčeku. A v druhej časti si ukážeme, že nie je klinček ako klinček. V tvorivom ateliéry si deti s rodičmi vyrobia pestrú 3D kyticu z papiera. Aj  tento rok sme sa rozhodli, že deti si za dobré vysvedčenie zaslúžia odmenu a budú mať vstup voľný.

Vstupné:  dospelí/1€ deti/vstup voľný

Pripravujeme: Letné kino SNG na Zvolenskom zámku/21. 7. – 31. 7. 2016

Slovenská národná galéria Zvolenský zámok

SNG Zvolenský zámok je už 46 rokov vysunutým pracoviskom Slovenskej národnej galérie Bratislava, ktorého úlohou je prezentovať najmä zbierky starého umenia, ktorú realizuje v troch ucelených expozičných celkoch – Gotické umenie, Ikony na Slovensku, Európske maliarstvo 16. – 19. storočia a Sochárstvo 13. – 21. storočia. Okrem toho prezentuje svoju činnosť aj na poli výchovno-vzdelávacích a kultúrno-spoločenských aktivít. Je sídlom digitalizačného pracoviska a depozitárov SNG.

co-mi-kvety-naratali-plagat

TS: Oddelenie galerijnej pedagogiky SNG Zvolenský zámok

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.