Hotel Tenis hostil Orange Android Roadshow 2017

Aj Android si potreboval oddýchnuť. Foto: ZV-podujatia.

Po dvoch rokoch sa opäť v kongresovej sále zvolenského hotela Tenis konal v poradí ďalší ročník obľúbeného stretnutia Android fanúšikov ako aj tých, ktorí si radi pozrú technologické novinky v tomto odbore. Aj  pre nich bolo určené podujatie Orange Android Roadshow 2017.

Samotné podujatie bolo zorganizované portálom MôjAndroid ako ďalšími partnermi a ako je z názvu zjavné, aj zástupcovia mobilného operátora Orange priložili ruku k dielu a toto všetko sa konalo v sobotu 23.9.2017. Toto zvolenské stretnutie bolo tretie tohtoročné stretnutie na trase Roadshow 2017, predtým sa zastavili v apríli v Košiciach, máji v Bratislave, september patril Zvolenu, a poslednú zástavku budú mať v novembri v Trnave.

Bol to v poradí už siedmy ročník, kde si bolo možné vyskúšať tie najväčšie novinky Android smartfónov, tabletov ako aj príslušenstva. Zastúpenie tu mali priamo výrobcovia a práve od nich samotných sa dalo dozvedieť množstvo zaujímavých informácií nielen na prezentáciách ich produktov.

Počas každej prezentácii bolo možné za zodpovedanie jednoduchých otázok získať nejaký hodnotný darček a okrem toho v rámci samotnej akcie prebiehali súbežne ešte ďalšie súťaže. Nechýbala možnosť vlastnými rukami ohmatať Android zariadenia, skúsiť si virtuálnu realitu ako aj zajazdiť si na hoverboarde poprípade na novom predvádzacom aute a veľa ďalšieho.

Na samotný záver podujatia sa žrebovali hodnotné ceny a neboli to len navigácie, ale aj nové modeli telefónov prestížnych značiek.

Video

Fotografie

Článok a foto: J. Števonka.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.