Šport Košice splnil rolu favorita vo Zvolene

Zápas si prišlo pozrieť 120 priaznivcov volejbalu. Foto: ZV-podujatia.

V prvú decembrovú 2.12.2017 sobotu sa v športovej hale na zvolenskom sídlisku Západ odohral duel už 14. kola vo volejbalovej extralige mužov.

Za domácich, prešlapujúcich na 7. mieste hral MVK Zvolen a ako hosť prišiel do Zvolena VK KDS Šport Košice, stagnujúci na 4. mieste.

Samotný zápas, ktorý rozhodovala rozhodcovská dvojica Fiľo Ján a Holčík Tibor si prišlo pozrieť 120 priaznivcov volejbalu.

Zápas mal priebeh taký, aký sa viac-menej predpokladal. Rozhodne však prehra 0:3, respektíve prvé dva sety tomu vôbec nenasvedčovali, ba naopak, náš MVK dokázal dosť statočne odolávať súperovi. Podstatne citeľnejšie to bolo v druhom sete, kedy sme v úvode setu mali aj párbodový náskok.

V treťom, záverečnom sete nám súper nedal šancu a nakoľko na našej strane sa dostavila patričná únava, poľahky sme prehrali 11:25.