Piaty ročník univerzitných dní TU vo Zvolene s Kabátmi a mrazivou prednáškou

Ilustračné

TS: Už po 5. krát sa v utorok 24. apríla budú na pôde Technickej univerzity vo Zvolene konať Univerzitné dni. Organizujú ich študenti zo študentskej organizácie WoodenWorld. Súčasťou programu sú okrem hudobných vystúpení aj prezentácie klubov a krúžkov pôsobiacich na univerzite, či zaujímavé prednášky.

Program sa začína prvou sekciou o 13:00 v najväčšej prednáškovej miestnosti B8. Odštartujú ho prezentačnými prednáškami firmy pôsobiace v lesníctve a drevospracujúcom priemysle. O 16:30 hod program pokračuje exkluzívnou prednáškou študenta Drevárskej fakulty Juraja Koreňa o jeho ceste na Antarktídu v projekte Seven Virgin Summits, kde zdolal sedem panenských antarktických vrcholov, ktoré následne zletel na paraglide, čím sa mu podaril svetovo unikátny kúsok.

O 16:00 hod začína druhá sekcia programu v kongresovom centre Stará menza na starom internáte Ľ. Štúra na študentskej ulici vo Zvolene. Bude sa tam konať prezentácia klubov a krúžkov pôsobiacich na univerzite. Zvedavci sa môžu tešiť napríklad na sokoliarov, študentské rádio INRO, krúžok Aquaterra, IAESTE, lesnícku organizáciu IFSA, či univerzitný dobrovoľný hasičský zbor.

O 19:00 hod v menze odštartuje hudobný večer kapela z Austrálie Dane Overton & the Joy Williams Band, nasledovať ich bude Cascabel z Banskej Bystrice. Večer rozburáca študentov a kongresové centrum headliner večera kapela Kabat revival. Zábava sa vystúpením hudobných skupín nekončí a štafetu prevezme #DJKypo až do skorých ranných hodín.

Samozrejmosťou celého podujatia je už tradične dobré občerstvenie, ktoré pripravujú sami študenti v spolupráci z univerzitou jedálňou. Hladoši sa môžu tešiť na guláš z diviny, vegánske špízi, či grilované klobásky. Čapovať sa celý večer bude aj pivko za študentské ceny.

Vstup na jednotlivé podujatia je voľný.

Facebook udalosť Univerzitné dni 2018

TS: Za organizátorov Ondrej Bajza

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.