• St. máj 31st, 2023

Wanted tanečná škola na Majstrovstvách Slovenska

ByIMG_1979

máj 24, 2018
TŠ Wanted – FLAMES 5.miesto. Foto: Zdroj TS

TS: Košice, 18.-19.máj 2018 –Majstrovstvá Slovenska „NEXT STEP“ v hip hope pod záštitou Slovenského zväzu tanečného športu sekcia disciplín IDO.

Viac ako 1600 tanečníkov z 39 tanečných klubov zo Slovenska súťažilo v hip hop kategóriách na Majstrovstvách Slovenska pod názvom „NEXT STEP“ v Košiciach.

Tanečná škola Wanted reprezentovala Mesto Zvolen s takmer 50timi tanečníkmi vo všetkých vekových kategóriách v disciplínach sólo, duo, battle, skupinová formácia.

„Konkurencia bola skutočne veľká a medzinárodná porota najlepšie ohodnotila našu skupinovú choreografiu „FLAMES“, ktorá súťažila v najsilnejšej open disciplíne a vo finále získala piate miesto.

Finálové siedme miesto si vytancoval juniorský sólista Adrian Konkoľ (12r.).“ Hodnotí tréner a vedúci wanteďákov Štefan Chlebo.

Tesne pred bránou do finále zostali juniori s hip hop choreogafiou „REBORN“, ktorí boli vo svojej kategórii najmladší súťažiaci a vytancovali si ôsme miesto.

Umiestnenia v Košiciach:

  • 5.miesto – hlavná veková kategória, Open choreografia „FLAMES“, TŠ Wanted Zvolen
  • 7.miesto – juniorská veková kategória, Hip Hop sólo chlapci, Adrian Konkoľ, TŠ Wanted Zvolen
  • 8.miesto – juniorská veková kategória, Hip Hop choreografia, TŠ Wanted Zvolen

Po majstrákoch sa už ideme venovať príprave Záverečnej show, ktorá sa koná 21.júna v Kine Podborová vo Zvolene.“Konštatuje Štefan Chlebo, vedúci a tréner TŠ Wanted

Viac info nájdete na webovej stránke Wanted Štefana Chlebu

Fotografie

TS: a foto zdroj TS – TŠ Wanted