Na 13-tom ročníku Jazzového námestia vystúpi Audrey Martells

Na úvod zahrá a zaspieva Zvolenský big band. Foto: IMG_1979

V druhý júnový pondelok 11.6.2018 si rozhodne prídu na svoje priaznivci kvalitnej muzičky, tak trochu viac smerujúcej k džezu, swingu a ďalším melódiám.

Tu na zvolenskom námestí pri fontáne sa už po 13-ty raz bude konať hudobné podujatie, ktorého skladba interpretov ešte ani raz nesklamala a vždy príde s niečím novým a ani tentokrát tomu nebude inak.

Podujatie sa tradične koná pod hlavičkou mesta Zvolen a samozrejme HTŠ (Hudobno Tanečné Štúdio), ktoré bude svojim Big Bandom podujatie otvárať.

Tento ročník však nepríde zahrať a zaspievať vokálne trio Sweet little chicks – ako to býva zvykom, ale prídu chlapi zvučného mena a to Nothing But Swing Trio v zložení Robert Ragan, Peter Slolárik, Klaudius Kováč a ako hosť viac než dobre známy Martin Uherek.

Na záver ako hviezda tohto večera sa na pódium postaví Audrey Martells & Walter Phishbacher Trio. A práve Audrey Martells je tá hviezda, ktorá dozaista v tento džezový večer zasvieti, veď jeho meno sa spája s americkou prvou ligou – Celine Dion, Whitney Houston a Britney Spears, ktorým nahral doprovodné vokály.

Neváhajte a príďte si v pondelok na námestie vychutnať kvalitnú hudbu a ak náhodou nebude pekné počasie, tak sa netreba báť, všetko sa bude konať na Starej radnici.

A ak niekto hľadá cenovku, tak nech nehľadá, nakoľko na túto hudobnú parádu je vstup voľný.

 

Článok a foto: IMG_1979

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.