
Veľká retro paráda by sa smelo dalo nazvať prvojúlové nedeľné podujatie v areáli Kúpeľov sliač, ktoré otvorilo už v poradí 61. ročník Sliačskeho kultúrneho leta.
Veru ako aj nadpis evokuje bola to veľká retro zábava, kedy sa aj moderátor Marián Kološta v podobnom duchu vyobliekal a normálne mu to aj seklo.
V rámci programu bolo možné od 13-tej vidieť toho neúrekom, či už obdivovať autá z Klubu Veteránov, tancovať s tanečníkmi z B-swing, započúvať sa do tónov swingovej kapely Dixie Chips , a neskôr prišla hlavná hviezda večera Jadranka.
Pre deti bol pripravený skákací hrad ako aj maľovanie na tvár a každý, kto mal chuť si mohol pomaškrtiť rôznorodých veciach, čo sa tu ponúkalo.
Nieje hádam potrebné viac písať, kto bol vie ako fajne bolo a ja ešte pridávam pár fotografií s tohoto úžasného podujatia a plagát na mesiac júl.
Fotografie – Otvorenie kultúrneho leta Sliač 2018
Článok a foto: IMG_1979