• Št. mar 30th, 2023

Memoriál Lukáša Kopčana vyhral domáci Zvolen Patriots

Zvolen Patriots s putovným pohárom v rukách. Foto: IMG_1979

V poslednú októbrovú sobotu 27.10.2018 sa na ihrisku Technickej akadémie konal v poradí už 4. ročník Memoriálu Lukáša Kopčana.

V tento sychravý deň, kedy aj nejaká tá kvapka padla si to na ihrisku v troch zápasoch rozdali tri kluby Amerického futbalu – Zvolen Patriots, Nitra Knights a Cassovia Steelers.

V minuloročnom 3. ročníku zvíťazil náš domáci tím a tak práve na zvyšných dvoch bola úloha, či sa im podarí vyhrať a odniesť si trofej domov, alebo ostane aj ďalší rok vo Zvolene.

Domáci Zvolen Patriots si zmeral sily s obidvomi súpermi, najskôr proti tímu spod Zobora zvíťazil 14:13 a posledný zápas bol proti oceliarom, ktorý sa im taktiež podarilo vyhrať, tentokrát v pomere 33:0

Pred posledným zápasom medzi Zvolen Patriots a Cassovia Steelers si nielen hráči na ihrisku uctili minútou ticha pamiatku Lukáša Kopčana.

Na samotný záver, po poslednom zápase tohto dňa odovzdal pán Rovňan (Zvolen Patriots) pánovi Kopčanovi putovnú trofej a ten ju následne vložil do rúk kapitánovi víťazného tímu a tým bol Zvolen Patriots.

Ako už dobre tušíte, na druhom mieste sa umiestnila Nitra Knights a tretia bola Cassovia Steelers.

Nech sa páči pár fotografií 4. ročník Memoriál Lukáša Kopčana 

Článok a foto: IMG_1979