• Pi. dec 1st, 2023

Príďte sa pozrieť, ako bude vyzerať štvrtý rok s dychovou hudbou

Pomedzi vystúpenia jednotlivých telies spestrí program Tanečná škola Zuzana. Foto: IMG_1979

Je to už štvrtý raz, čo zvolenské námestie ožije vďaka veľkej porcii dychovky. Akcia sa koná v rámci festivalu dychových hudieb a nesie názov Zvolenská oddychovka.

Tak ako minulý rok, aj tentokrát vás na toto podujatie pozýva nielen mesto Zvolen, ale aj DH Zvolenská kapela. Mesto si však pre vás pripravilo „drobné“ prekvapenie. Celú akciu bude moderovať Jiří Helán, legenda zo sveta dychovej hudby.

Tešiť sa môžete na vystúpenia 6-tich súborov (jeden z Česka). O atmosféru sa postarajú Tanečný orchester Valaská (Valaská), DH Lúžňanka (Liptovská Lúžna), Mužáci Moravia (Považská Bystrica), Dechová hudba Jiřího Helána (Veverská Bítýška – ČR) a domáca DH Zvolenská kapela. Mesto ožije celým podujatím počas niekoľkých hodín.

Dychovkou to, samozrejme, nekončí. Pomedzi vystúpenia jednotlivých telies spestrí program Tanečná škola Zuzana, respektíve jej talentované zverenkyne. Očakávať môžete napríklad aj vystúpenie mažoretiek a mnoho ďalších.

Neváhajte a ukážte, ako sa viete zabaviť, program je viac než pestrý. V nedeľu – 8. 9. 2019, sa od 14-tej vidíme na zvolenskom námestí.

V článku máte k dispozícii plagát spolu s video-pozvánkou na samotné podujatie.

Video pozvánka na 4. ročník podujatia Zvolenská oddychovka 2019

Plagát podujatia Zvolenská oddychovka 2019

Článok a foto: IMG_1979