• Ne. dec 3rd, 2023

V parku zabudnutých susedov bude veľký Klemo deň a príde aj Feldek

Autor IMG_1979

aug 26, 2019 ,
Katka Feldeková a Richard Šimurka. Foto: IMG_1979

V prvý septembrový pondelok bude už po ôsmykrát hostiť Park zabudnutých susedov zaujímavé podujatie, ktoré je každý rok plné viac než pestrého a vskutku zaujímavého programu a určené je pre širokú verejnosť.

Za organizáciou podujatia stojí už niekoľko rokov firma Jozefa Klementa , ktorého ambíciou je napĺňať Park zabudnutých susedov na Tehelnej ulici podnetnými aktivitami pre všetky vekové kategórie. Jednou z nich je aj Zvolenský Klemo deň, ktorý bude opäť otvorený pre každého záujemcu.

Samotné podujatie, o ktorom je reč sa bude konať v pondelok 2.9.2019 v Parku zabudnutých susedov so začiatkom o 10:00, pričom samotné gro programu štartuje o 14-tej čítaním v rámci projektu Celé Slovensko číta deťom a záver podujatia je plánovaný na cca 19-tu hodinu.

Pod jeho hlavičkou tu vystúpia zaujímaví hostia.

Tak, ako je už zjavné z názvu na plagáte, hlavným hosťom bude pán Ľubomír Feldek, ktorý sem príde aj so svojou dcérou Katkou. Tá tu večer k záveru podujatia s Richardom Šimurkom zahrá a zaspieva niečo pekné z ich repertoára.

Nezabudlo sa samozrejme ani na deti a po 15-tej bude tradičná rozprávka a tentokrát Divadlo Tesáre ponúkne rozprávku pod názvom No počkaj Červená Čiapočka.

Na svoje si v tento deň prídu aj priaznivci umenia, v dobre známej Galérii na Tehelnej, ktorá je súčasťou tohto priestoru sa bude otvárať nová výstava a tentokrát tu Jozef Vydrák predstaví svoje umenie pod tajomným názvom Farba a čiara.

Takýto je v skratke program, ale dá sa predpokladať, že toho bude ešte oveľa viac.

V podrobnom programe si môžete pozrieť presný rozpis, čo a kedy sa bude diať. Vrelo Vás na toto podujatie pozývame!

Článok a foto: IMG_1979