Zvolenská nemocnica spustila online objednávanie pacientov

Nová recepcia v Nemocnici Zvolen. Foto: zdroj TS (zdroj: AGEL SK.) 

TS: Nemocnica Zvolen, člen skupiny AGEL, v rámci zvyšovania kvality svojich služieb, spustila online objednávanie pre pacientov. Projekt pohodlného a rýchleho objednávania zatiaľ funguje v troch ambulanciách. Nemocnica má tiež novú recepciu.

Služba online objednávania je dostupná zdarma na webovej adrese objednatvysetrenie.sk. Portál prevádzkuje Banskobystrický samosprávny kraj. Na webe je možné si vybrať deň a čas, kedy má pacient záujem lekára navštíviť.

,,Zatiaľ sme online systém objednávania zaviedli na otorinolaryngologickej, gastroenterologickej a infektologickej ambulancii. Do budúcna budeme zoznam ambulancií, zapojených do online objednávania rozširovať. Je to trend komunikovať aj v rámci zdravotníckych zariadení online a Nemocnica Zvolen vychádza v ústrety požiadavkám svojich pacientov“, uviedol riaditeľ nemocnice Ján Belanský.

Nemocnica má aj ďalšie novinky. Svoju prevádzku tu začala novovybudovaná recepcia. Je v nej vytvorený nový priestor pre informátorku a zároveň spojovateľku, ktorá má možnosť návštevníkov nemocnice navigovať osobne, prípadne prepojiť hovory na jednotlivé ambulancie resp. oddelenia. Zároveň sem bola presťahovaná aj podateľňa a pokladňa, v rámci zlepšenia služieb je samozrejmosťou možnosť platiť v nemocnici kartou.

Informácie poskytla Mgr. Martina Pavliková – Hovorkyňa skupiny AGEL SK

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: