Zvolenská nemocnica pripravuje otvorenie detskej ambulancie

TS: Nemocnica AGEL Zvolen neustále zlepšuje komfort a starostlivosť o svojich pacientov a po mnohých novinkách má ďalšiu potešujúcu správu – už od 1.9.2021 bude jej súčasťou detská ambulancia pod vedením primárky detského oddelenia MUDr. Zuzany Krčíkovej.

,,Sme veľmi radi, že sme naše služby mohli rozšíriť práve o starostlivosť o najmenších pacientov, výhodou je, že v prípade potreby je dieťa prijaté k lôžkovej starostlivosti na našom Pediatrickom oddelení,“ vysvetľuje riaditeľka zvolenskej nemocnice Ing. Ľudmila Veselá. Obvod ambulancia preberie od MUDr. Jaroslavy Chovanovej, ktorá odišla do dôchodku. Konkrétne ide o zdravotný obvod Zvolen: Amfiteáter, Balkán, Bukovinka, Bukovská Studňa, Cesta na Kráľovej, gen. Asmolova, J. Kollára, K. Šmidkeho, Kremnická, Lučenecká cesta, Neresnica, Nádvorná, Námestie Cyrila a Metoda, Námestie mládeže, Pražská, Rastislavova, Sarvaška a Strakonická cesta. Ambulancia sa bude nachádzať 3. poschodí budovy Detského oddelenia.

Ordinačné hodiny Pediatrickej ambulancie budú v pracovnom týždni od pondelka do štvrtku od 7:00 do 15:00 a v piatok od 7:00 do 12:00 hod. Prihlásiť svoje dieťa môžu rodičia od 2. septembra na telefónnych číslach 045/ 5201 521 alebo 045/ 5201 522.

TS: Mgr. Martina Pavliková – Hovorkyňa skupiny AGEL SK. Foto: IMG_1979

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerom sa páči toto: