• Po. okt 2nd, 2023

Kvôli zraneniu nedohrali Poltárčanky volejbalový dvojzápas

Momenka zo zápasu. Foto: IMG_1979

V poslednú marcovú sobotu (26.3.2022) sa v hale TU Zvolen konal (mal sa konať) volejbalový dvojzápas nadstavbovej časti východnej časti 1. ligy žien.

Tento dvojzápas mohol ešte poprehadzovať čísla v tabuľke štyroch naj klubov tejto nadstavbovej časti, ale práve len na 3. a 2. mieste, kde sa v túto sobotu stretli domáce hráčky TJ Slávia TU Zvolen a MVK Poltár.

Ako som už v úvode použil slovo mal, tak pravda je taká, že oba zápasy vyhrali domáce hráčky. Nakoľko sa však v druhom sete prvého zápasu zranila hráčka Poltáru, predčasne sa prvý zápas skončil. A keďže hráčka nebola schopná nastúpiť do druhého zápasu, aj ten sa predčasne ukončil.

Trúfam si však povedať, že za predpokladu ideálneho stavu by bolo zaujímavé sledovať priebeh zápasu, nakoľko práve protihráčky hlavne v prvom sete dokázali zvrátiť nepriaznivíý stav a zapísať si víťazstvo. V druhom, dokiaľ neprišlo k zraneniu hráčky sa naše dostali viac do hry a darilo sa im držať si odstup, ale….

Čo sa stalo, stalo sa, podstatné je to, že naše hráčky si upevnili pozíciu na druhom mieste. Žilinčanky si neohrozene idú na prvom mieste a už budúcu sobotu cestujú naše volejbalistky práve na ich palubovku.

Nech sa páči od nás aspoň pár fotografií

Fotogaléria: TJ Slávia TU Zvolen – MVK Poltár

Článok a foto: IMG_1979