• Ne. mar 26th, 2023

Rekonštrukcia vstupu do Polikliniky vo zvolenskej nemocnici pokračuje podľa plánu

Rekonštrukčné práce polikliniky Zvolen. Foto: zdroj TS

TS: Nemocnica AGEL Zvolen pokračuje v rekonštrukcii vstupu do Polikliniky. Momentálne sa vykonávajú hydroizolačné práce na vytvorenom podklade, ktorý je vyspádovaný so zámerom na vytvorenie odtoku celej sanovanej plochy. Práce sú realizované za plnej prevádzky. Výsledkom bude významné zvýšenie komfortu, modernejšie priestory s praktickejším využitím.

V priebehu najbližších týždňov bude vytvorený dočasný vstup. „Na budove sú už osadené dvere a po otvorení tohto prístupu bude zamedzený vstup cez hlavné dvere, kde budeme pokračovať v druhej etape,“ informuje Vladimír Čaňo, vedúci technického úseku Nemocnice AGEL Zvolen. Pre lepšiu orientáciu pacientov a návštevníkov Polikliniky boli doplnené smerové šípky.

,,Všetkým veľmi pekne ďakujeme za trpezlivosť, rešpektovanie pokynov pri stavebných prácach a zvýšenú mieru opatrnosti,“ uviedla riaditeľka Nemocnice AGEL Zvolen Ing. Ľudmila Veselá, ktorá dodala, že väčšia časť prác bola zrealizovaná počas letných prázdnin.

Celá rekonštrukcia vstupu, ktorú nemocnica realizuje vlastnými investíciami zohľadňuje, aby Poliklinika bola bezbariérovo prístupná v rovnakom rozsahu. Nie je obmedzená ani prevádzka bufetu, pokladne, lekárne. ,,V záujme vlastnej bezpečnosti prosíme všetkých pacientov pracovísk Polikliniky a tiež Centra pre liečbu parkinsonizmu o sledovanie značenia a obozretnosť pri vstupe do zariadenia,“ dodala riaditeľka.

Nemocnica AGEL Zvolen začala plánovanú rekonštrukciu vstupných priestorov budovy Polikliniky a suterénu 13. júla 2022. Všetky práce by mali byť ukončené do konca novembra 2022.

TS: Mgr. Martina Pavliková – Hovorkyňa skupiny AGEL SK. Foto: zdroj TS