• Pi. sep 22nd, 2023

TŠ Wanted predviedla divákom dychberúcu záverečnú show

Autor IMG_1979

jún 29, 2023
Momentka vystúpenia. Foto: IMG_1979

Štvrtá júnová streda 28.6.2023 ponúkla nielen Zvolenčanom pár zaujímavých podujatí. Avšak jedno, respektíve dve vytŕčali poriadne z radu a ako sa povie, to najlepšie na záver, tak to bola rozhodne pravda.

Reč je o záverečnej show TŠ Wanted Štefana Chleba, ktorá sa opäť, tak ako za ostatné roky, konala v DK Podborová a ako som v úvode naznačil, priniesla rovno dve vystúpenia a obe boli beznádejne vypredané.

Vo vyše 90 minútovom programe sa predstavilo divákom viac ako 160 tanečníkov od 5 do 52 rokov zo všetkých výkonnostných zložiek Wanted Zvolen a Lučenec a za to, čo predviedli na pódiu si rozhodne zaslúžia klobúk dole.

Tanečné vystúpenie sa nieslo v štýle Hip hop, Dancehall, Waacking, Vogue, House a bola to rozhodne mega parádna bodka, ktorá takto ukončila ďalší školský rok TŠ Wanted.

Scénosled čítal 31 bodov a nebolo to len o tanci, ale došlo aj na predstavenie úspešných tanečníkov v jednotlivých kategóriách a ďakovalo sa aj lektorom, lebo bez ich kvalít by takáto paráda nebola.

Ak som v úvode písal do 52 rokov, tak to bolo myslené vážne, nakoľko to bolo prvé prekvapenie, ktoré prišlo v závere a to v podobe novovzniknutej kategórie adults (rozumej dospelí) a musí sa uznať, že keby Štefan Chlebo na to neupozornil, tak ani neprídete na to, že sa v rámci nácviku stretávajú sporadicky a to len pár mesiacov.

Druhé prekvapenie bolo vystúpenie dvojice Birdy & Rado, pri ktorých si na pódiu strihli choreografiu jednotlivé zložky Wanted tanečníkov.

Dalo by sa písať ešte veľa riadkov, ale jedna veta dokáže viac ako prázdne riadky

Samotný program bol ako zvyčajne na vysokej úrovni a to nielen po stránke tanečnej, ale k zážitku pridal svoje aj super zvuk a svetelné a vizuálne efekty.

Nech sa páči od nás pár fotografií tohto nevšedného zážitku a ešte raz ďakujem, že som sa mohol tohto

zúčastniť.

O tanečnej škole Wanted Štefana Chleba

Tanečná škola Wanted začala písať svoju históriu v roku 2006 vo Zvolene, kde ju založil Štefan Chlebo, o rok neskôr v Lučenci a 5 rokov pôsobila aj v Žiari nad Hronom. Od tej doby už vkročilo do jej tanečnej sály viac ako 1585 tanečníkov. V školskom roku 2022/23 navštevovalo TŠ Wanted 251 tanečníkov.

Video: Záverečná show TŠ Wanted 2023

Fotogaléria: Záverečná show TŠ Wanted 2023

Článok a fotografie: IMG_1979

Pridaj komentár