Wanteďáci v kulturáku predviedli excelentnú šou

Najmenší na pódiu. Foto: ZV-podujatia.

Môžete sa drilovať od rána do večera až do úmoru a môže to mať, ale aj nemusí neskôr patričný efekt, ale keď máte tanec v srdci, rozhodne patríte do jednej veľkej Wanted rodiny.

V stredu 28.6.2017 po 18-tej to všetko vypuklo a viac ako hodinu sa na pódiu Podborovského kulturáku doslova rozpútalo tanečné peklo až dych vyrážajúcich choreografií. A aj keď pán búrka sa snažil toto prekaziť, nepodarilo sa mu to. Toto podujatie sa konalo v rámci už 11-tej záverečnej show TŠ Wanted Štefana Chleba a tentokrát tu predviedli svoje naj chlapci a dievčatá Lučeneckej a Zvolenskej tanečnej školy.

Diváci boli svedkami viac ako 15 -tich choreografií od najmenších až po tých najskúsenejších a k tanečnému slovu sa dostali aj lektori, bez ktorých by to pán Chlebo všetko neobčiahol. A práve títo vedú vlastné skupiny zverencov, ktorí predviedli fantastické tance. Z môjho pohľadu to boli najmä dievčenské skupiny.

Samozrejme, nebolo to len o skúsených tanečníkoch, ale aj o deťúrencoch, ktoré tu predviedli zatiaľ možno nesmelé krôčky, ale keď sa s nimi dobre popracuje, dozaista budeme ešte o nejednom počuť.

V jednej časti si na pódium pozval tých najlepších z jednotlivých vekových kategórií nielen zo Zvolena, ale aj z Lučenca a tí si to tu pekne v sólo vystúpení navzájom rozdali a veru bola to veľká kvalitka.

Na záver to nemohlo inak dopadnúť, ako obrovským potleskom a standing ovation a aj nejaké tie prskavky bolo možné vidieť a veru bolo to od A po Z fantastické.

Video – záver

Fotografie

Článok, foto a video: J. Števonka

Pridaj komentár