• St. nov 30th, 2022

Krok so sklerózou multiplex vo Zvolene

krok-so-sklerozou-multiplex-3
Foto: Ján Števonka

V sobotu 21.5.2011 sa vo Zvolene uskutočnilo podujatie pod názvom Krok so sklerózou multiplex, ktorí pripravil Slovenský zväz sclerosis multiplex.

Tohto Zvolenského podujatia sa zhostila predsedníčka Zvolenského klubu Anna Raniaková, ktorá v prejave na pódiu povedala pár slov o tomto závažnom ochorení.

So svojim kultúrnym programom na tomto podujatí vystúpili – Country skupina Pacipacifik, Tanečné škola Štefana Chleba – Wanted, skupina moderného tanca – Driver.  Uvádzačom podujatia bol Martin Mázor.

Videá a všetko ostatné nájdete v pokračovaní článku.

Na podujatí sa zúčastnili aj zástupcovia mesta Zvolen, na čele s primátorom Ing. Miroslavom Kuseinom, a v hľadisku bolo možné vidieť aj viceprimátorku Mgr. Alžbetu Saníkovú ako aj Ing. Jaroslav Stehlík.

Na záver programu sa všetci zúčastnení, ako aj aktivisti, zoradili do radu a na slávnostnú hymnu tohto podujatia prešli pár metrov po námestí smerom ku zámku.

Podujatie ako aj počasie vyšlo na jednotku a je obdivuhodné, že ľudia neostali počas tohto podujatia ľahostajní a prispeli svojou troškou aktivistom, za čo boli obdarovaní pripnutím kvetu slnečnice na ošatenie.

Na záver treba povedať, že účinkujúci vystupovali bez nároku na honorár a aj vedenie mesta prispelo nielen finančne na toto podujatie, za čo všetkým treba poďakovať.  

Doporučujem tlačidlo HD na videách.

Príhovor Anny Rajniakovej

Krok so sklerózou multiplex 

Drive – skupina moderného tanca

Wanted – tanečná škola Štefana Chleba

Pacipacifik – country skupina

Pár fotografií

Blog, foto a video: Ján Števonka. Gramatická úprava: Bc. Lenka Hrobáriková

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteri