• Po. feb 6th, 2023

Habera a Team sľubujú veľkolepú koncertnú show

ByIMG_1979

mar 27, 2012 ,
habera-team-tour-2012
Plagát k podujatiu.
  • 4.5. Prievidza, Zimný štadión
  • 5.5. Košice, Steel Aréna
  • 11.5. Nitra, Mestská športová hala
  • 12.5. Brezno, Zimný štadión
  • 7.6. Bratislava,  Aegon Aréna
  • 9.6. Martin, Zimný štadión

Všetky koncerty začínajú o 20:00 hod.

Cena/Price: od 19 Eur

Česko-slovenská pop-rocková legenda, skupina Team a Pavol Habera, sa v máji vydáva po štyroch rokoch na svoje posledné spoločné turné. Fanúšikom sľubuje pri tejto príležitosti jedinečnú a svoju doposiaľ najväčšiu pódiovú show. Pavol Habera prezradil zopár detailov o pripravovanom turné Habera & Team Final tour 2012.

Samotné pódium s rozmermi 24 x 12 metrov poskytne Teamu dostatočný priestor na poriadnu show. Koncert môžu fanúšikovia pohodlne sledovať aj z väčšej vzdialenosti, pretože sa bude prenášať na veľkoplošnú obrazovku o veľkosti 100 metrov štvorcových. Zvuk vynikajúcej kvality garantuje systém K1 od L-Acoustics, ktorý používajú najväčšie svetové hviezdy, ako napríklad Phil Collins a Red Hot Chili Peppers a je to momentálne to najlepšie na trhu. Svetelné efekty budú rovnako vo svetovom štandarde a celú show bude prepravovať 7 kamiónov, čo je v  československom meradle úctyhodný počet. Celý štáb, ktorý sa podieľa na príprave a priebehu turné, má takmer 150 členov.

Slovami Pavla Haberu:

„Po takmer 30 rokoch od vzniku TEAMu chceme uzavrieť jednu mimoriadnu a úspešnú kapitolu našich hudobných životov a najlepší spôsob je zahrať našim fanúšikom a predviesť sa im v tom najlepšom svetle. Bude to naše najväčšie turné, čo sa týka celej výpravy svetiel, efektov, zvuku a veľkosti pódia – tak, aby to spĺňalo najprísnejšie európske kritériá.“ 

Fanúšikovia sa s Teamom rozlúčia originálnym TEAMboardom

Zaujímavým spôsobom sa s Teamom chcú rozlúčiť aj ich fanúšikovia, ktorí pripravujú pre chlapcov z Teamu originálny rozlúčkový TEAMboard. Každý fanúšik Teamu a Paľa Haberu može do 20.apríla pridať svoje foto na TEAMboard cez webovú stránku teamontour.sk a precestovať tak so skupinou celé truné. Čím viac fanúšikov pošle svoju fotografiu, tým väčší bude TEAMboard. Nechajme sa teda prekvapiť.

Viac informácií o projekte TEAMboard nájdete na www.teamontour.sk

Stručnú históriu Teamu nájdete na: http://www.teamontour.sk/html/historia.html

Info o turné z http://www.teamontour.sk/

Skupina TEAM po takmer 30 rokoch na hudobnej scéne vyráža na svoje posledné koncertné turné. Po závratne úspešných koncertných šnúrach v rokoch 2003, 2005 a 2008 môžete túto neopakovateľnú atmosféru zažiť posledný krát na rozlúčkovom turné HABERA & TEAM FINAL TOUR 2012. Na Slovensku sa TEAM rozlúči so svojími fanúšikmi v Prievidzi, Košiciach, Nitre, Brezne, Bratislave a Martine.

Stručné info o kapele

Skupina Team vznikla začiatkom 80. rokov. V rokoch 1989, 1990 a 1991 získala ocenenie „Zlatý slávik„. V roku 1991 získal toto ocenenie v kategórii „spevák“ člen skupiny Pavol Habera. Po veľkom úspechu prvého albumu Team1, ho skupina celý naspievala aj v esperante. Uľahčilo im to cestovanie do zahraničia, lebo hrávali na esperantských stretnutiach mimo Česko-Slovenska.

(Zdroj info – TS)

Sledujte ZV-podujatia.com na FacebookuGoogle+ a Twitteru